» » » У місті буде новий пасажирський маршрут

У місті буде новий пасажирський маршрут

27 січня 2011 року відбулася чергова 7 сесія Бучанської міської ради VI скликання. Окрім депутатів, у залі були присутні представники відділів виконавчого комітету та міських управлінь, місцеві ЗМІ та громадськість. Головував, традиційно, міський голова Анатолій Федорук.

Першим розглядалося питання, якого не було у порядку денному. Його вніс на розгляд депутат Олександр Таможній. Йшлося про відкриття в місті нового пасажирського маршруту, що невдовзі почне обслуговувати жителів Лісової Бучі. Спочатку маршрут буде «обкатуватися», тобто працюватиме в тимчасовому режимі. Звичайно, на перших порах перевізник та міська влада повинні визначити взагалі доцільність його існування. У процесі він, можливо, змінюватиметься, добавлятимуться чи навпаки «відніматимуться» вулиці, якими курсуватимуть автобуси. Визначатиметься оптимальний пасажиропотік. Згодом, після оцінки усіх «за» та «проти», маршрут буде затверджено остаточно, з чим і вітаємо усіх зацікавлених мешканців Бучі.

Наступним розглядалося питання про роботу КП «Бучатепломережа», напрямки розвитку, модернізації, економії енергоносіїв та наданні якісних послуг населенню міста Бучі. Доповідав Ігор Черняк, директор КП «Бучатепломережа» (докладніше про роботу зазначеної установи читайте у наступному номері «БН»).
Після затвердження плану роботи Бучанської міської ради на 2011 рік та помічників-консультантів депутатів міської ради, цілу низку питань щодо аренди землі та нежитлових приміщень виніс на розгляд сесії заступник міського голови Володимир Карплюк.

Два наступні питання стосувалися Бучанського житловокомунального господарства, а саме: «Про списання заборгованості з балансу КП «БУЖКГ»» та «Про списання з балансу КП «БУЖКГ» основних засобів».
І на останок, як завжди, вирішувалися питання «Про регулювання земельних відносин», з яких доповідала завідувач земельним відділом Ганна Вознюк.
Віктор Артемчук 
газета: "Бучанські новини" №4 від 4 лютого 2011 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.