» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

Про штрафні санкції за порушення податкового законодавства в першому півріччі 2011 року в умовах дії Податкового кодексу України.

Ірпінська ОДПІ, з метою однозначного тлумачення норм законодавства, інформує :

Верховною Радою України 2 грудня 2010 року прийнято Податковий кодекс України за №2755-УІ, який набрав чинності з 1 січня 2011 року (далі - Кодекс).

Пунктом 7 підрозділу 10 Розділу XX Кодексу передбачено: „Штрафні санкції за порушення податкового законодавства за період з 1 січня по 30 червня 2011 року застосовуються у розмірі не більше 1 гривні за кожне порушення".

Даним пунктом чітко визначено „за період", тобто передбачений проміжок часу, з яким пов'язують виникнення, зміну і припинення
відповідних правовідносин, виконання зобов'язань, тощо.

Отже, штрафна санкція у розмірі не більше 1 гривні застосовується виключно за вчинене у період з 1 січня по 30 червня 2011 року будь-яке порушення податкового законодавства.

_____________________________________________________________

Податковий кредит в умовах дії Податкового кодексу України

Ірпінська ОДПІ повідомляє, що відповідно до ст. 166.3 Податкового кодексу України з 1 січня 2011 року запроваджуються нові види податкового кредиту (податкові знижки).

Громадяни додатково до таких видів податкового кредиту (податкової знижки) як за навчання, страхування, штучне запліднення, благодійні внески та на іпотечне кредитування зможуть додатково скористатися ще кількома новими видами податкового кредиту (податковою знижкою).
- щодо суми коштів, сплачених платником податку у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.
- щодо витрат платника податку на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, у тому числі на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним.
Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.