» » » Ірпінська ОДПІ вітає дітлахів до дня Святого Миколая

Ірпінська ОДПІ вітає дітлахів до дня Святого Миколая

День Cвятого Миколая – найулюбленіше свято не тільки дітей, але і дорослих. 19-го грудня з усмішкою на обличчі прокидається кожна дитина, шукаючи під подушкою „Миколайчика”.

Цей День дає нам можливість хоча б один день побути дітьми. В дитинстві ми писали листи доброму чарівникові й клали їх на підвіконня, щоби пташки чи янголи попрацювали поштарями. А потім намагалися не заснути і не пропустити той час, коли Святий Миколай постукає у двері. Це ніколи не вдавалось, але подарунки завжди з'являлися вчасно...


В рамках проведення до дня Святого Миколая Всеукраїнської акції “З відкритим серцем до кожної дитини”, начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Борис Йосипович завітав до дітлахів „Будинку Малятки”, що знаходиться в смт. Ворзелі. Знаючи, що діти чекають цього свята з особливою цікавістю, вірою в чудо, податківці приклали зусиль, щоб чудо стало реальністю. Борис Йосипович привітав дітей та вихователів з чудовим днем, який розпочинає низку новорічних свят. Вихованці цього закладу підготували театральну виставу та продемонстрували свої таланти в піснях та танцях. Тож, кожний учасник заходу отримав дуже велике задоволення від зустрічі та святкові подарунки. Безумовно, після такого візиту, цікавість до життя в цьому великому світі буде більш яскравою. Як перші промені сонця зігрівають землю, так і серця дітей зігрівають тепло душі тих, хто готовий прийти їм на допомогу.
Святом були задоволені і малеча, і дорослі.
Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.