» » » Про розміщення реклами від суб’єктів виборчого процесу

Про розміщення реклами від суб’єктів виборчого процесу

Рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 6 жовтня 2010 року №360 "Про визначення місць розміщення друкованих інформаційних та агітаційних матеріалів суб’єктами виборчого процесу".

З метою запобігання псування житлових будинків та парканів на території міста агітаційними матеріалами, відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, враховуючи рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 23.08.2007 року за № 366, Правила благоустрою м.Буча, керуючись Законом україни «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити місця для розміщення друкованих інформаційних та агітаційних матеріалів суб’єктами виборчого процесу під час проведення передвиборчої агітації на виборах 31.10.2010 р., а саме: площа Київська, Склозаводська, на розі вулиць Ворошилова – Тургенєва, Привокзальна площа та біля приміщень виборчих дільниць.

2. Суб’єктам виборчого процесу проведення передвиборчої агітації здійснювати у строки, встановлені законодавством і рішеннями органів місцевого самоврядування, та забезпечувати дотримання громадського порядку під час проведення агітаційних заходів і правил благоустрою міста Буча.

3. Бучанському міському відділенню міліції забезпечити дотримання громадського порядку під час проведення агітаційних заходів суб’єктами виборчого процесу.

4. Розміщення друкованих інформаційних та агітаційних матеріалів в місцях, не визначених п.1 даного рішення, забороняється.

5. Загальному відділу повідомити у засобах масової інформації про прийняте рішення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти першого заступника міського голови, Ю.А.Хоменка.

В.о.міського голови Ю.А.Хоменко
Керуючий справами Г.В.Сурай
газета: "Бучанські новини" №41 від 15 жовтня 2010 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
administrator

OFFline

  • administrator (327)
  • Адміністратори
  • 15 жовтня 2010 09:48
Щось я не розумію кого це рішення стосується..
Ті хто ВИБИРАЄ - самостійно ніяких матеріалів не друкуют і не проводять агітаційних заходів - тільки читають та приймають участь у заходах.

А ті кого ВИБИРАЮТЬ - це рішення - лише непомітна бумажка від 6-го жовтня, сьогодні 15-те, і в Бучі всі забори/під`їзди різнокольорові.

Стільки питань - все в повітря..

""площа Київська"" - це на фонтані клеяти бумажки, чи організовані інформаційні стенди.
""Склозаводська"" - кого/чого ?
""біля приміщень"" - біля/поруч/в радіусі.. та знову ж - інформаційні стенди є?

0