» » Незаконних путівок не буде!

Незаконних путівок не буде!

Як відомо, забезпечення безпеки і добробуту громадян є одним з основних завдань державних органів. Особливої уваги та піклування потребують найуразливіші члени нашого суспільства – інваліди, сироти, люди похилого віку, ветерани війни.

Саме тому прокуратурою міста Ірпеня було організовано та проведено перевірки дотримання прав пільгових категорій громадян в діяльності Ірпінського та Бучанського управлінь праці та соціального захисту, зокрема, на безкоштовне санаторно-курортне лікування.
Згідно чинних норм закону, безкоштовні путівки управлінням праці та соціального захисту мають видаватись в порядку черги, що рахується з моменту реєстрації пільговика; у разі відмови громадянина від путівки, її отримує наступний за чергою.

Однак, перевірки засвідчили, що соціальними працівниками допускаються численні порушення у цій сфері. Прокуратурою виявлені випадки, коли при надходженні пільгової путівки посадовці управлінь праці та соціального захисту, посилаючись на те, що людина, яка стоїть в черзі першою, нібито відмовилась від запропонованої путівки, надавали її не в порядку черговості. В той же час, опитані черговики пояснювали, що жодних путівок їм не пропонували. Більш того, деякі з ветеранів війни та інвалідів, вже понад 5 років не направлялись на санаторно-курортне лікування!

За результатами цих перевірок внесено акти прокурорського реагування, однак виявити та попереджувати такі порушення закону можливо було б і раніше, за умови надходження відповідного сигналу від громадян. Тому, в разі виявлення порушення своїх прав, кожен має право звернутись до прокуратури, яка зможе оперативно відреагувати на такі порушення.
Роман Кимлик, заступник прокурора м. Ірпеня 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.