» » » Впровадження нового порядку призначення житлових субсидій

Впровадження нового порядку призначення житлових субсидій

Огляд проблемних питань, що виникають під час впровадження нового порядку призначення житлових субсидій

Запитання 1.
Якою треба вважати дату надання заяви?
Днем подання заяви вважати день, коли заяву отримано та зареєстровано управлінням праці та соціального захисту населення.

Запитання 2.
Який порядок призначення субсидій за наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг?
Наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, яка виникла після 1 грудня 2006 року, не впливає на визначення права на призначення житлової субсидії.
За наявності заборгованості, яка виникла до 1 грудня 2006 року, субсидія, як і раніше, призначається за умови укладання громадянином з підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг договорів про реструктуризацію заборгованості.

Запитання 3.
У серпні 2010р одночасно вводяться нові тарифи та змінюється розмір обов'язкової плати. У зв'язку з підвищенням тарифів УПтаСЗН виконає автоматичний перерахунок діючих субсидій. Чи має право заявник надати заяву про перерахунок субсидії з серпня 2010 р. у вересні, жовтні 2010 року?
Перерахунок раніше призначених субсидій у зв'язку з підвищенням тарифів на природний газ та зменшенням відсотку обов'язкового платежу необхідно провести до 30 серпня поточного року без звернень громадян.
Призначення нових субсидій, як і раніше, здійснюється протягом трьох місяців з часу підвищення тарифів.
Це означає, що у зв'язку з підвищенням ціни на газ з 1 серпня 2010 року заяви на призначення субсидій з серпня будуть прийматися протягом серпня – жовтня (субсидія для приватного сектору призначається на опалювальний період).
Г.В. Назаренко, в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.