» » » Виплата пенсії через банківські установи

Виплата пенсії через банківські установи

Відповідно до ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» виплата пенсії може проводитись через відділення поштового зв’язку та через банківські установи.

Виплата пенсії через банківські установи здійснюється за згодою пенсіонерів через їхні вклади до запитання (поточні, карткові) у банках, з якими Пенсійний фонд і Мінпраці уклали відповідні угоди про порядок виплати пенсій з визначенням санкцій за недотримання ними умов договору перед одержувачами.

Виплату пенсій у такий спосіб можуть проводити банки, які визнані переможцями конкурсу на право виплати пенсій і грошової допомоги через банківські рахунки. Конкурс проводиться щорічно, і в разі, якщо банківські установи не в повному обсязі виконують умови договору, вони позбавляються права на виплату пенсій, також за невиконання умов договір може бути розірваний достроково, це спонукає банківські установи до неухильного дотримання та виконання умов договору.

Відповідно до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках – операції з відкриття поточних рахунків, зарахування і виплати пенсій здійснюються уповноваженими банками безоплатно. Зарахування відповідних сум пенсій та грошової допомоги установами уповноважених банків у містах на поточні рахунки здійснюється протягом доби з дня надходження сум від органів Пенсійного фонду. За несвоєчасну виплату сум пенсій одержувачам, або несвоєчасне зарахування їх на банківські рахунки пенсіонерів, на установи Банку накладається штраф у розмірі своєчасно не виплачених чи не зарахованих сум пенсійних виплат.

Управління Пенсійного фонду України в м. Буча, для зручності отримування пенсії, пропонує вам оформити виплату пенсії через банківські установи м. Буча.

Основні переваги:
- відсутність черг;
- можливість отримання пенсії в будь-який час, навіть після дати виплати;
- нарахування відсотків на залишок коштів на пенсійному та картковому рахунках;
- можливість розраховуватися карткою за товари та послуги;
- можливість зняти з рахунку не всю пенсію, а тільки необхідну суму;
- в разі відкриття карткового рахунку – можливість зняття коштів 24 години на добу, 7 днів на тиждень через мережу банкоматів на території України.

Ддля оформляння виплати пенсії через банківські установи, необхідно звернутись в відділення банків, що знаходяться на території м. Буча, а саме:
- Ощадбанк (відділення № 3,13,18);
- Кредобанк;
- Приватбанк;
- АБ «Київська Русь»;
- Банк «Київ»;
- Укрсоцбанк.

Також виплату пенсії через Банк можна оформити в Управлінні Пенсійного фонду в м. Буча. Необхідні документи: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення.
Богдан Валерійович Мосійчук, начальник відділу з виплати пенсій управління ПФУ у м. Буча 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.