» » » Розпочали економити на дітях?

Розпочали економити на дітях?

Хочу запросити всіх небайдужих до громадського обговорення про зняття «дитячих» пільг з громадян, які потерпіли внаслідок Чорнобильської аварії, та про продовження статусу потерпілого внаслідок Чорнобильської аварії довічно.

Йдеться про заборону видачі посвідчення потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи IV категорії дітям, які народилися після 1990 року. Дитяче посвідчення цій категорії видавалось, а вже доросле після досягнення повноліття – ні.

Якось дивно це все виглядає із багатьох причин! Найперше те, що дитина для матері і після повноліття залишається дитиною. Виникає цілком природне запитання: «Чому б не продовжити статус потерпілого?» Адже всім відомо (і для цього не треба бути великим хіміком), що найменший період розпаду радіоактивних речовин – 50 років, а від дня трагедії пройшло лише 24. Наші діти вже народилися на забрудненій території, досягли повноліття в зоні, а тепер із них зняли, хоч і малі, але все ж таки пільги.

Схоже на те, що економити ми розпочали, як не дивно, на дітях дуже молодого віку – майбутньому держави Україна.
Звичайно, закони, постанови, розпорядження треба виконувати, але це дуже дивний закон – явно від лукавого.
Нам, громаді ірпінського регіону, потрібно пройнятися цією проблемою. Отож свої міркування та пропозиції прошу надсилати за телефонами: 32-631, 53-547 та звертатися до Громадської Ради, яка працює при Ірпінській міськраді.

Узагалі, як на мене, в нашій рідній Україні йде розподіл людей не тільки за статками, а навіть по нарахуванню пенсійного забезпечення. Здавалося б, живемо на одній землі, дихаємо одним повітрям, а рівень пенсій різний. Чому? Нашому українському парламенту потрібно не за чуби братися, а зробити такий рівень пенсійного забезпечення, заробітної плати – стандарт достатку, щоб кожній родині і пенсіонеру, у тому числі, вистачало на життя та на оплату всіх комунальних послуг. Варто тягнутися до європейського рівня, адже крокуємо до Європи. А вже тоді потрібно знімати всі пільги з усіх, а не тільки з однієї категорії населення.

Впевнена, що тільки разом із вами ми можемо вирішити цю проблему, тобто відновити справедливість і знайти правду.
Не будьмо байдужими до долі своїх дітей.

Л. НЕБОГА,
голова Ірпінської громадської організації «Жінки за майбутнє дітей та безпечне довкілля»
газета: "Ірпінський вісник" №14 від 2 квітня 2010р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар