» » Нове в екзаменаційній діяльності МРЕВ

Нове в екзаменаційній діяльності МРЕВ

Кабінет Міністрів України Постановою № 511 від 20.05.2009 р. затвердив Положення про порядок видачі посвідчення водія та до допуску громадян до керування транспортними засобами.
Що ж нового в даному Положенні є ?..

- Водіям транспортних засобів категорій «В», «С», «Д», дозволяється керувати такими засобами з причепом, повна маса якого не перевищує 750 кг без категорії «Е».

Право керування транспортними засобами категорії «Д» дозволяється керувати особам, які мають безперервний трирічний стаж керування транспортними засобами, пройшли курси та склали теорію та практичний екзамен категорії «Д» і теж саме на категорію «Е» з різницею в тім, що безперервний стаж повинен становити не менше одного року.
До безперервного стажу включається як робота на транспорті протягом останнього часу, так і керування власним транспортним засобом з максимальною допустимою перервою не більше 3-х місяців.

Результати складеного теоретичного іспиту вважаються дійсними протягом 3-х місяців.
Якщо особа під час складання іспиту не підтвердила знання ПДР, то посвідчення не вилучається, а повторний іспит призначається не раніш ніж через 5 днів.
До складання іспитів допускаються особи, які досягли 18-річного віку та закінчили учбовий заклад на відповідну категорію.
Для відкриття нижчих категорій особа подає до РЕВ довідку про проходження 20-годинних курсів навчання керуванню відповідної категорії у навчальних закладах з підготовки водіїв.

Г. Овчаренко,
начальник РЕВ ДАІ Ірпінського регіону та м. Буча, підполковник міліції
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.