» » » Відділ по боротьбі з корупцією в ОДПС ДПА в Київській області застерігає

Відділ по боротьбі з корупцією в ОДПС ДПА в Київській області застерігає

Відділ по боротьбі з корупцією в ОДПС ДПА в Київській області застерігає:

починаючи із 01.12.2009 на адреси громадян, які обіймають або обіймали певні посади на підприємствах, надходили листи із наступним змістом:

"Шановний П.І.Б. ідентифікаційний номер ________.
Повідомляємо Вас, що станом на 01.11.09, згідно даних особових рахунків борг вашого підприємства складає 17,50 коп. Щоб у разі уникнення зустрічної перевірки сплатіть борг до 01.12.09 ”.
Також, до повідомлення додаються реквізити банку, а саме: „АК. Банк „Південий”, Отримувач: Фінвідділ 26155000522433, МФО:322809, Код ЄДРПОУ: 2857003621, Призначення: Заборгованість."


Вказані повідомлення надходять без підпису посадової особи підрозділу ОДПС, але із відбитком штампу „Державна податкова адміністрація України”. Державна податкова адміністрація України не має відношення до даних фактів.
Інформуємо з метою запобігання можливих аналогічних фактів дискредитації податкових органів.


Робота по боротьбі з корупцією в органах ДПС Київської області триває

На виконання покладених завдань за 11-ть місяців 2009 року працівниками відділу по боротьбі з корупцією в ОДПС ДПА в Київській області (ВБК) складено 13 адміністративних протоколів про порушення ст. 5 ЗУ «Про боротьбу з корупцією». Притягнуто до адміністративної відповідальності 12 посадових осіб ОДПС в Київській області.

Як приклад: «У листопаді цього року працівниками ВБК складено адміністративний протокол про порушення п. "а", ч.1, ст.5 Закону України "Про боротьбу з корупцією” у відношенні працівника однієї з обласних ОДПІ, який використовуючи своє службове становище, сприяв приватному підприємцю в здійсненні підприємницької діяльності.
Встановлено, що в період з січня по листопад 2009 року даний податківець надавав приватному підприємцю послуги з ведення бухгалтерського та податкового обліку, самостійно здавав до ОДПІ відповідну податкову звітність, за що отримував матеріальну винагороду.
30.11.09 за постановою суду податківця притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 255 грн.».

Також, за 11 місяців 2009 року відділом по боротьбі з корупцією до органів прокуратури в порядку ст. 97 КПК України направлено 20 матеріалів службових перевірок відносно незаконних дій посадових осіб ДПС в Київській області. За матеріалами ВБК порушено 6 кримінальних справ за фактом скоєння злочинів, передбачених ст. 358, 364, 366, 367 КК України.

Повідомляємо, що у відділі постійно діє гаряча лінія «телефон довіри 246-23-55», по якому просимо звертатись у разі якщо вам стало відомо про незаконні дії працівників ОДПС.

За матеріалами ВБК в органах ДПС
ДПА в Київській області


Н.А.Гуляща,
заступник начальника Ірпінської ОДПІ-
начальник управління оподаткування фізичних осіб

Саєнко 56-6-56
Коментарів: 0
Додати коментар