» » «Eclipse» зіграли сольний концерт в Черкасах

«Eclipse» зіграли сольний концерт в Черкасах

Гурт «Eclipse» продовжує здобувати прихільників своєї творчості в багатьох куточках України. За останні два роки колектив об’їздив значну частину нашої держави, популяризуючі рідне місто Буча. Чергову відмітку на карті, де залунали модні аккорди «Eclipse», можна ставити у відповідності – місто Черкаси.

Міста, як люди: у них своє дитинство, свій вік, своя мудрість. Місто Черкаси утворилось в 1954 р., а Черкаська область вважається наймолодшою областю в Україні. Не багато не мало, а 250 км в один бік від Бучі до Черкаського клубу, де відбувся виступ, довелося проїхати по засніжених та слизьких дорогах. Добре що хоч водій гурту – справжній професіонал своє справи. Рятував всіх від «вже майже кувейту» багато разів. Було дуже весело одним словом.

Сольна программа гурту наразі складає 1 год 20 хвилин по часу. Вже незабаром гурт знову приступить до студійної роботи, що в результаті дасть змогу слухати нові пісні «Eclipse» одночасно на всій території України, а не тільки там, де відбувається концерт :).


Це місто сподобалось гурту «Eclipse»! Ще за годину до виступу траплялось і так:


Ну а потім ПОЧАЛОСЯ:

Черкаська публіка розійшлася не на жарт)) :Приємний концерт видався.
Такі от веселі учасники гурту «Eclipse». Нові виступи та перемоги попереду!

Якщо хтось хоче запросити гурт на своє свято, пишіть на імейл: [email protected]
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.