» » Розпорядження щодо проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів у зимовий період

Розпорядження щодо проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів у зимовий період

Про заходи щодо підвищення готовності міста Бучі до проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів у зимовий період 2009-2010 років.
З метою оперативного реагування на можливі наслідки ускладнення погодних умов у зимовий період 2009-1010 років, керуючись Законом України «Про захист населення територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

1. Затвердити оперативно-мобільний план на випадок ускладнення погодних умов у зимовий період 2009-1010 років.
2. Керівникам підприємств, установ і організацій міста розробити об’єктові плани заходів на випадок великих снігопадів, ожеледиць, буревіїв та забезпечити мобілізацію необхідної кількості людей та техніки для ліквідації наслідків стихії, згідно оперативно-мобілізаційному плану (додається).
3. Міським підприємствам, організаціям, установам, закладам торгівлі та сфери послуг забезпечити прибирання снігу та ожеледиці на прилеглих територіях, тротуарах, автостоянках, парковках тощо для створення безпечного руху пішоходів та проїзду автотранспорту.
4. Бучанському відділу міліції ГУ МВС України в Київській області, в зимовий період 2009-1010 років, забезпечити організацію та здійснення патрулювання вулицями міста, з метою виявлення та недопущення випадків перехолодження та травмування пішоходів та інших учасників дорожнього руху.
5. Головному лікарю Бучанської поліклініки та головному лікарю станції швидкої допомоги (при необхідності) забезпечити медичне обслуговування людей, зайнятих ліквідацією наслідків стихії.
6. Оповіщення по мобілізацію сил щодо виконання плану покласти на оперативного чергового міської ради та начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій.
7. Головному редактору міської газети «Бучанські новини» висвітити це розпорядження в засобах масової інформації.
8.Відділу з питань надзвичайних ситуацій Бучанської міської ради довести це розпорядження до керівників підприємств, організацій, установ, закладів торгівлі та сфери послуг.
9. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Ю. Хоменко,
в.о. міського голови
  0
Коментарів: 0
Додати коментар