» » «Eclipse» зіграли концерт у Вінниці

«Eclipse» зіграли концерт у Вінниці

5 грудня у м. Вінниця, в рамках сучасного музичного фестивалю «Музентропія» гурт «Eclipse» відіграв 40 хвилин нової программи. Колектив був запрошений на фестиваль у якості гостя. Вінниця сподобалась музикантам своєю гостинністю та щирістю вінничан. Приємні спогади, гарний концерт у центрі міста, цікаві люди, нові знайомства.

МузЕнтропія – благодійний музичний фестиваль, організований коаліцією громадських організацій Вінниччини у 2005 році. Відтоді проводиться щороку. З початку заснування фестиваль позиціонує себе як соціально-спрямований, благодійний. Щорічно проблема, яка висвітлюється в ході фестивалю, змінюється волонтерами фестивалю, які щороку піднімають нові актуальні теми.
Цьогорічною проблемою, яку намагались вирішити організатори фестивалю, була проблема безпритульних тварин.

Музична частина фестивалю, яка була покликана показати вінничанам нові цікаві музичні гурти, за словами гостей фестивалю, була найкращою за всі роки існування фестивалю. На сцені для вінничан та гостей міста грали такі відомі в Україні гурти: Ірена Карпа (Qarpa), «Eclipse», Los Colorados, Пан Пупець, Брем Стокер.

  0
Коментарів: 0
Додати коментар