» » Коротко, але по суті..

Коротко, але по суті..

У п’ятницю, 27 листопада, відбулася передостання в 2009 році 58 сесія 5 скликання бучанської міської ради.

Так, ми не помилилися, цього разу саме в останню п’ятницю місяця. Подібна обставина пояснюється тим, що між Бучею та Ірпенем продовжується розподіл комунального майна, що територіально знаходиться на теренах нашого міста (в Ірпені сесії міської ради, зазвичай, проходять по п’ятницях, через це і в Бучі сесія була у п’ятницю – Авт.) Тож, практично одночасно на сесіях сусідніх міст цього разу вирішувалося питання передачі до комунальної власності територіальної громади Бучі майнових комплексів котелень, мереж тепло- та водопостачання, артезіанських свердловин, які знаходяться в межах міста Буча.

Загалом, увесь порядок денний складався зі звичайних поточних питань. Зокрема доповідалося про роботу КП «Бучанське УЖКГ» щодо благоустрою, санітарної очистки території міста та зняття аварійних дерев. Доповідала начальник міського відділу по благоустрою Тетяна Бердікова. За її словами, усі необхідні заходи вживаються, працівники УЖКГ працюють, місто поволі очищають від опалого листя, дерева обрізають, знімають аварійні. Звісно усі роботи могли б вестися швидше, але об’єктивні обставини (економічна криза, транспорт, що потребує ремонту, неукомплектованість штату працівників тощо) трохи уповільнюють процес.

Піднімалося питання про роботу та режим роботи бучанських розважальних закладів та способів впливу на недобросовісних підприємців, які не дотримуються правил виписаних в українських законах та рішеннях міської ради (наприклад, продаж з віконець кіосків алкогольних напоїв у нічний час, чи можна згадати ігрові автомати, які нещодавно були заборонені постановою кабміну, проте, адаптуючись до обставин та сучасних технологій, продовжують працювати у звичному режимі під вивісками «Інтернет-клубів»).

Це була найкоротша сесія за весь 2009 рік. До речі, останньою цікавинкою є те, що депутатську групу «Правиця» покинув ще один депутат – Ярослав Місяць (пишу «ще один», бо це вже стало тенденцією). Про своє бажання вийти з «Правиці» він повідомив у депутатському запиті, який наприкінці сесії озвучив головуючий.

Віктор Бондаренко
газета: "Бучанські новини" №48 від 4 грудня 2009 року
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
poplavok67

OFFline

  • poplavok67 (15)
  • Місцевий
  • 4 грудня 2009 22:54
Не дивно, але перевіряється інформація, що Ярослав Місяць писав заяву дещо іншого змісту, ніж був зачитаний

pravytsya.com.ua
buchayebucha.net

0