Дорога повз городи

У селі з’явилася нова асфальтна дорога.

Наприкінці першої декади листопада у Мироцькому з’явилась нова асфальтна дорога. Її проклали повз людські городи між «четвертим ставом» та вулицею Шевченка.

Початковий етап підготовки до прокладання цієї дороги викликав хвилю невдоволення серед тих жителів вул. Шевченка, городи яких розміщені безпосередньо впритул до дороги. Але скоро пройде час і усі ці непорозуміння згладяться.

Враховуючи те, що дорога бере свій початок від вулиці Шевченка і заходить на територію одного з приватних землекористувачів поблизу «четвертого» озера, можна зробити впевнений висновок про те, кому саме ми маємо дякувати за її прокладання.


Наша газета разом з частиною мешканців вул. Шевченка хоче висловити подяку інвестору, якій не тільки користується майном громади села, але ще й бере участь у його розвитку, залишаючи гідний приклад наслідування для своїх нащадків, як ми це маємо можливість спостерігати на даному прикладі..

Джус О.М.---------------------------------
Завантажити повну версію газети "Мироцька правда" №21: скачати>>
газета: "Мироцька правда" №21 від 17 листопада 2009р.
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
отец Арсений

OFFline

Остаточно спаскудять, забруднять, останній чистий ставок.Тяжким гріхом це ляже на тих, хто це робить, хто оспівує їх вчинки та на їх нащадків.Схаменіться та покайтесь!

0
mirocka_pravda

OFFline

Любой прогресс портит и загрязняет природу.

0