» » » Інрпінська ОДПі: Перевірки аптечних закладів по Ірпінському регіону

Інрпінська ОДПі: Перевірки аптечних закладів по Ірпінському регіону

З початку відпрацювання на території Ірпінського регіону роздрібних аптечних закладів, в період підвищеної загрози захворюваності на грип та ОРВІ, Ірпінською ОДПІ у Київській області було проведено суцільне обстеження по 32 аптечних закладах, які знаходяться на території Ірпінського регіону та проведено 3 перевірки по контролю за здійсненням розрахункових операцій.

За дорученням Кабінету Міністрів України працівниками податкових органів району здійснюється моніторинг цін в аптеках та перевіряється наявність мінімального переліку ліків.

Згідно розпорядження Ірпінської ОДПІ №19-р від 02.11.2009 року створено 7 робочих груп, до складу яких входять 17 фахівців, в тому числі 1 працівник податкової міліції. В ході проведеної роботи виявлено, що в перевірених аптеках відсутні окремі лікарські засоби та вироби медичного призначення на які встановлено гранично-відпускні та роздрібні ціни відповідно до переліку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 року №1154.

В окремих аптеках, деякі відповідні препарати, як зокрема: ампіцилін та хлоргексин біглюконат були у продажу, але ціни на них були завищені. Також, як виявила перевірка, дорожчими за гранично визначені роздрібні ціни були в окремих аптеках нашого регіону являється марля та рукавички.

Крім того, під час проведення перевірок аптечних закладів було виявлено порушення проведення розрахункових операцій, внаслідок чого розмір штрафних санкцій склав 1,1 тис. грн..

За результатами проведеної роботи Ірпінською ОДПІ до Державної інспекції по контролю за цінами в Київській області та до Київської обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів направлено листи про виявлені випадки відсутності лікарських засобів по аптечних закладах та випадки про реалізацію лікарських засобів і виробів медичного призначення за цінами, вищевстановлених роздрібних цін згідно Постанови КМУ від 30.10.2009 року №1154 для прийняття рішень у відповідності до чинного законодавства.

Надалі ситуація на фармацевтичному ринку Ірпінського регіону перебуває під контролем, перевірки тривають.


Ірпінська ОДПі
  0
Коментарів: 0
Додати коментар