В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями

В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями

У дев'яти областях України оголошено карантин у зв'язку з епідемією грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на екстреному засіданні уряду, присвяченому епідеміологічній сиутації в Україні. "Лабораторним шляхом в Україні встановлено випадки каліфорнійського грипу. У трьох областях – Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській - визнається такий стан, що досяг епідемічного порогу", - заявила Тимошенко.

За її словами, спалахи захворювань також зафіксовано у Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій областях. В усіх цих областях запроваджено карантин, оголосила прем'єр.

Також вона сказала, що уряд обмежить пересування громадян між областями без необхідної потреби. Вона висловила побажання, щоб "сьогодні ми чітко з'ясували всі питання, що пов’язані з перетинанням кордонів".
"Щоб ми з'ясували всі наші дії, які дадуть можливість нам проконтролювати пересування людей між областями і зробити так, щоб ці пересування були під контролем і відбувалися тільки в особливих випадках", - додала Тимошенко.

УНІАН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.