» » Я не задоволений роботою бучанського ЖКГ

Я не задоволений роботою бучанського ЖКГ

Інтерв’ю з депутатом Бучанської міської ради по виборчому округу №25 (вулиці – Кірова, 17, Остапа Вишні, Склозаводська, 8, 4. Провулок Остапа Вишні) Володимиром ТАРНАВСЬКИМ.

- Володимире Володимировичу, ваш виборчий округ – складається з багатоповерхової та індивідуальної житлової забудови. Чи існують якісь негаразди, пов’язані з утриманням і благоустроєм цих будинків? Як вдається налагодити роботу з різними службами міста?
- У мене є суттєві нарікання на роботу нашого Бучанського житлово-комунального підприємства. Я з травня місяця не можу добитися, аби вони відремонтували східці в будинку по вул. Склозаводська, 4.

Особисто для мене є незрозумілою така квола реакції. До даної ситуації навіть не підходить позиція: не виконувати роботи, якщо у жителів велика заборгованість перед БУЖКГ. У будинку живуть пенсіонери, які, як відомо, харчів собі не куплять, а за комунальні послуги сплатять вчасно. На всі мої звернення, депутатський запит – була відповідь, що приїдуть з понеділка і відремонтують східці. Проте минуло вже майже півроку... А на останнє своє звернення до керівництва комунального підприємства отримав відповідь, що всі працівники у них зайняті і немає транспорту, щоб приїхати. Хоча працівники підприємства за 300 метрів утеплювали будинок по вул. Склозаводській, 9. Вважаю, що могли б цим транспортом вже привезти два мішки піску та цементу. Незабаром почнеться зима, ожеледиця. Мало того, що східці розбиті, так звідти ще й дроти тирчать. Як вже зазначав, мешканці будинку – переважно літні люди. І не дай Боже, щоб хтось зачепився за них і травмувався!

На жаль, подібне нехтування своїми обов’язками – непоодинокий випадок.
До речі, не так давно на нашому виборчому окрузі сталася трагедія. Контейнери для сміття по вул. Склозаводській, 8 виставили над самою проїжджою частиною. Житель виніс викинути сміття і п’яний водій біля того майданчика збив його на смерть. Після цього – контейнери звідти прибрали.

- Стосовно зовнішнього вигляду округу. На скільки відомо, декілька років тому висаджували зелені насадження, приводили територію у належний вигляд?
- Дійсно, свого часу проводилося озеленення мікрорайону і висадили багато красивих дерев. Але було спекотне літо, зелені насадження ніхто не поливав, аби вони добре прийнялися. У результаті – залишилося лише декілька дерев, решта – посохли. Дехто «закидав», що жителі й самі могли полити ці насадження. Могли, але майже в кожного стоять лічильники на воду. А пенсіонери отримують не такі вже великі пенсії, аби дозволити собі вилити під кожне дерево хоча б 4 відра води. Сьогодні всі рахують свої гроші.

- Чи відбулися на окрузі якісь зміни стосовно розвитку інфраструктури?
- З позитивних змін, які відбулися останнім часом на окрузі – прокладання теплотраси, яку вже підключили. Проте фірма, яка виконувала роботи, не потурбувалася про те, аби заасфальтувати після себе дорогу. Зокрема, потрібно облаштувати прибудинкову дорогу по вул. Склозаводській, 9, яка вся у вибоїнах.

- Нині місто живе підготовкою до початку опалювального сезону. Чи готовий ваш округ до зими?
- 19 жовтня почали проганяти тепло, а вже 20 жовтня – батареї у помешканнях людей були теплими. У тому році міській владі разом з керівниками теплопостачальних підприємств довелося вдатися до крайніх заходів і позривати на котельнях пломби, аби запустити систему обігріву. На щастя, цього року такої ситуації не виникло. Наразі у всі будинки міста по черзі подають тепло, перевіряють, чи немає поривів.

- Всі вулиці округу освітлені?
- Вулиці Остапа Вишні та Склозаводська, внаслідок поломки, вже декілька місяців – без освітлення. Знову ж таки, звертався до Бучанського управління житлово-комунального господарства, але поки що реакції – ніякої.

- Мікрорайон Склозаводський завжди вважався проблемним у криміногенному плані. Яка ситуація із цим зараз?
- Хвилеподібна. Багато заїжджих «гастролерів», адже до округу легко дістатися і електричкою, і маршруткою. У минулому році було поширеним явище квартирних крадіжок. Проте зараз криміногенна обстановка на окрузі – більш-менш спокійна.

- Чи облаштовані у вас місця для відпочинку, дитячі майданчики?
- Найчастіше, улюбленим місцем для відпочинку є територія біля Будинку культури. Там облаштовані лави, дитячий майданчик. Проте, не завадило б поставити знак пішохідного переходу задля безпеки мам з візками та дітей.

- У мікрорайоні Склозаводський розташовано декілька промислових підприємств. Чи не погіршився у зв’язку з цим екологічний стан?
- Недалеко від виборчого округу розташований Бучанський Склотарний завод. Тривалий час я також на ньому працював. Скажу, що значно скоротилася кількість людей, які там працюють, зменшилася потужність виробництва, закрилося декілька цехів. Взагалі-то, з цим виробництвом є проблеми, адже весь дим, що викидається і містить багато сірки – потрапляє у повітря. Тому екологічний стан у даному мікрорайоні – не дуже задовільний. Раніше, пам’ятаю, навіть після фільтрації, завод викидав близько 700 тонн сірки в рік.

Щодо підприємства «Бу-146», то за ним практично лишилася лише територія, ніякого виробництва там немає. Відповідно немає і шкідливих викидів у атмосферне повітря.
Підприємство «Агробудпостач» також не має шкідливого виробництва.

- Членом якої депутатської комісії Ви є?
- Я заступник голови комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та житлово-комунального господарства.
Одне з нагальних питань, яким займалася наша комісія – перевірка стану котелень, що розташовані на території міста. Скажу, що більшість із них були готові до початку опалювального сезону. Всі керівники теплопостачальних підприємств не проігнорували наші запрошення, прийшли на засідання комісії і надали відповідну інформацію.

Зокрема, ми аналізували заборгованість населення перед теплопостачальними підприємствами. Як не парадоксально, найбільше боргу в новобудовах міста – по вул. Тарасівській та бул. Богдана Хмельницького, де живуть не найбідніші люди.

- Зараз у багатьох депутатів є помічники. А у вас?
- У мене помічник – це моя дружина. Вона і має відповідне посвідчення, допомагає мені у справах, зокрема складає депутатські акти. А тим «друзям», які почали дуже цікавитися моїм здоров’ям, хочу сказати, що – не дочекаються!

- З чим би хотіли звернутися до своїх виборців, жителів міста?
- Незабаром – вибори. Хотілося б побажати жителям, аби вони не дуже емоційно до всього цього ставилися. І не варто політичні погляди перекидати у повсякденне, побутове життя. Тим більше, сперечатися один із одним хто кращий. У кожного своя думка, яка має право на існування.

Також не потрібно говорити, що все добре, що робиться у місті – відбувається перед виборами. Буча зазнала позитивних змін не впродовж останнього року. Вона формувала своє обличчя, активно розвивалася протягом останніх десяти років.

- Не так давно газета «Бучанські новини» проводила опитування – «Буча – очима бучанців». А яким для Вас є рідне місто?
- Якщо взяти Приірпіння, то вважаю, що рівних Бучі населених пунктів немає. Так, є проблеми, але вони є скрізь. Незважаючи ні на що, ми більш прогресивніші, красивіші, перспективні. Можливо, це не скромно звучить, але це правда. Той факт, що Буча стрімко розвивається відзначають і наші сусіди. Сподіваюся, що така позитивна тенденція буде й у майбутньому.
газета: "Бучанські новини" №42 від 23 жовтня 2009 року
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.