» » Вітання з Днем міста

Вітання з Днем міста

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!
ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З ЧУДОВИМ СВЯТОМ — ДНЕМ МІСТА БУЧА!


Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Це свято найдорожче для кожного з нас, бо воно наповнює наші серця гордістю за земляків.

Нині Буча розвивається, змінюється її обличчя, стає комфортнішим проживання, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки вам, дорогі бучанці, вашій щирості, працездатності, оптимізму, наполегливості та підтримці.

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Бучанської міської ради щиро дякую всім людям, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині. Слова привітання адресую молодому поколінню, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.

Від щирого серця вітаю всіх Вас з Днем міста! Бажаю добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Нових Вам перемог і творчих злетів!

З повагою, Бучанський міський голова
Анатолій Федорук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар