» » » Мала комп'ютерна академія в Бучі знову відкриває свої двері

Мала комп'ютерна академія в Бучі знову відкриває свої двері

На сьогоднішній день досить складно собі уявити молодого фахівця, студента, чи навіть учня середньої школи, що не володіє персональним комп'ютером. Але ж це не лише потреба, а і необхідність.

Запрошуємо на навчання школярів та студентів міста Буча, смт.Ірпінь, селищ Гостомель, Ворзель, Немішаєве, Бородянка, Клавдієве.

Використання сучасних комп’ютерних та інформаційних технологій відкриває нові можливості у навчанні, роботі та дозвіллі. Адже не для кого не секрет, що такі провідні сфери зайнятості, як менеджмент, маркетинг, банківська та фінансова сфери, мультимедіа, наукові дослідження, техніка та зв'язок – просто не можуть існувати без комп’ютера. Про навчання – годі й казати.

Вміння правильно працювати на ПК знімає 80% навчального навантаження із учня (студента).
Часто шкільних годин із інформатики просто недостатньо для досконального вивчення ПК. Цю проблему можна вирішити в індивідуальному порядку – навчаючись в учбовому центрі та відвідувачи спеціалізовані комп'ютерні курси! Одним із лідерів таких учбових центрів є Мала комп'ютерна академія Спеціалізованого учбового центру «Перспектива – ХХІ століття».

Мала Комп'ютерна Академія "Intelit" ("Інтеліт") була створена в 1997 році учбовим центром "Перспектива — XXI століття" при підтримці Національного Технічного Університету України (НТУУ «КПІ»). Сьогодні Академія "Intelit" - найбільший в Києві учбовий центр (ліцензія АБ № 124386 від 19.04.2005), який пропонує комп’ютерне навчання школярів, починаючи з 5-6-го класу.

Напрямки навчання

Мала Комп'ютерна Академія "Intelit" запрошує школярів увійти до захоплюючого світу персональних комп'ютерів. На наших комп'ютерних курсах ви можете пройти навчання за наступними напрямками:

• Оператор ПК
• WEB-дизайн
• Комп'ютерна графіка
• Комп'ютерний дизайн в 3D Max
• 3D Game maker
• Програмування

Перший етап навчання, який закладає основу комп'ютерних знань — це освоєння операційної системи Windows і офісних програм Word, Excel, Access, PowerPoint, Publisher, технологій Internet і ін. Після завершення даного етапу навчання слухачі одержують базову спеціальність — «Оператор ПК».

Другий етап навчання є найцікавішим. Тут відбувається перехід до спеціалізації з поглибленим вивченням курсів Web-дизайну, комп'ютерної графіки, дизайну 3D, дизайну інтер'єру на ПК, програмування. Вибравши відповідний напрям спеціалізації, слухачі стають справжніми професіоналами в цій області.

Нашим слухачам ми пропонуємо:
• авторські методики викладання і навчальні посібники;
• невеликі групи, індивідуальний підхід до кожного слухача;
• сучасні комп'ютерні класи з підключенням до Internet;
• широкий вибір напрямів спеціалізації.

Заняття в Академії "Intelit" проводяться 1-2 раз на тиждень викладачами і співробітниками НТУУ «КПІ».
Час занять: з 16.00 до 18.00 в будні дні або з 9.30 до 18.00 в суботу. Тривалість: дві години (3 уроки по 40 хв.).

Починаючи з 2008 року в Бучі функціонує філія Малої комп'ютерної академії, що розміщена в одній із шкіл міста. Тож для отримання якісних знань не обов'язково їхати до Києва, витрачаючи при цьому чималі кошти та час. З вересня відкритий набір до суботніх груп, що займатимуться в Бучанській філії комп'ютерної академії "Intelit".
Запрошуємо на навчання школярів та студентів.

Інформацію про навчання в комп'ютерній Академії "Intelit" можна отримати по тел. (044) 502-62-44 (в робочі дні з 14.00 до 19.00, в суботу з 10.00 до 18.00).

Чекаємо на Вас!
www.intelit.kiev.ua
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.