Ярослав Місяць: «Вже до Дня Бучі бювет на Тарасівській знову запрацює» » Бучанський міський Інтернет портал Новини міста Буча. Бучанські новини
» » Ярослав Місяць: «Вже до Дня Бучі бювет на Тарасівській знову запрацює»

Ярослав Місяць: «Вже до Дня Бучі бювет на Тарасівській знову запрацює»

Зовсім недавно, 1 вересня бучанці могли спостерігати молодого депутата Бучанської міської ради Ярослава Місяця серед членів делегації, що прибула до Бучі на День знань разом з Президентом України.

Виборці 33-го виборчого округу розповідають, що ще під час передвиборчої агітації, складалося враження, що цей хлопець, як кажуть, «піде далеко». Нагадуємо, вибори тоді були до селищної ради і відбувалися за мажоритарною системою. Професійно організована кампанія, чітка програма, енергія молодого покоління підкорила людей, Ярослав став наймолодшим депутатом у Бучі. Три роки минуло від дня обрання складу Бучанської міської ради V скликання. Особливих нарікань щодо роботи депутата Місяця начебто немає, проте чи не єдине на що таки скаржаться виборці, це те, що його не часто можна побачити на окрузі. «Бучанські новини» знайшли можливість зустрітися з Ярославом і задати кілька запитань:

- Ярославе, минуло три роки, як Ви депутат міської ради. Розкажіть про Вашу діяльність.
- Свого часу я йшов на вибори з простою передвиборчою програмою, наповненою всього кількома, але конкретними питаннями. Через три роки своєї каденції можу впевнено говорити, що обіцяне мною поетапно виконується.

- Виборці жаліються, що з Вами важко зустрітися, що Ви мало буваєте на окрузі.
- Звісно я знаю про закиди, що зі мною важко зустрітися особисто. Але тому є об’єктивні причини, і я готовий про них говорити. Я голова однієї з політичних партій, що представляє інтереси малого та середнього бізнесу. Віднедавна ? радник голови Секретаріату Президента України. Багаторічна активна громадська діяльність та повсякденна робота практично без вихідних ? це робочий графік розписаний по хвилинах на кілька днів вперед. Проте, я хочу сказати, що жодним чином не уникаю своєї відповідальності, як депутат Бучанської міської ради. На окрузі постійно працюють мої два помічника, офіційно зареєстровані в міській раді. Більшість виборців з виборчого округу №33 знають Ірину Михайлівну Гуменюк. Вона і проживає на окрузі, тому частіше оперативно відгукується на всі звернення виборців.

У більшості випадків вона перша реагує на прохання людей, складає акти, з якими я ознайомлююсь особисто, вивчаю питання, потім завжди керуюся цим в своїй депутатській діяльності. Я очолюю комісію міської ради, що опікується, зокрема, проблемами екології. Не так давно, за моєї всебічної підтримки, успіхом закінчилося протистояння щодо забруднення оточуючого середовища. Дана суперечка стосувалася підприємства, яке працювало на території інституту скловолокна на Тарасівській, 32 та жителів навколишнього житлового масиву. Підприємству таки довелося згорнути свою діяльність.

Я постійно спілкуюся з виконкомом та міським головою, «лобіюючи» вирішення нагальних проблем округу. Проводжу раз на місяць прийом громадян в міській раді. Кожен виборець, до речі, може знайти мене і поспілкуватися особисто на сесіях міськради, які відбуваються щомісячно, кожного останнього четверга в Центральному будинку культури. Триває вона, як правило, весь день, тому, якщо є необхідність, досить зручно, протягом всього дня, підібрати підходящий час для зустрічі.
Підводячи риску у цьому питанні, хочу ще раз підкреслити, практично кожен пункт моєї невеликої, але конкретної передвиборчої програми виконано вже за перші два роки мого депутатства.

- Назвіть приклади…
- Йдеться, зокрема, про вулицю Тарасівська: і асфальтне покриття, і підземні мережі, і освітлення ? зроблено. Обіцяв сприяти ремонту котельної на Тарасівській. Сьогодні котельня відремонтована і мої виборці проблем з теплом не повинні мати.

В програмі чітко говорилося про будівництво бювету, його збудували. Інша справа, що згодом виникли неполадки і наразі обіцяної питної води нема. Переробити його виявилося важче, а тому і дорожче, ніж збудувати новий. Але, за моєю інформацією, міська влада має вирішити проблему вже до Дня міста, тобто до 3 жовтня.

- Які питання являються для вас актуальними сьогодні?
- Хочу відразу сказати кілька слів про скандально відомий, новий будинок за адресою: Тарасівська, 8. Я мав справу із забудовником ще в процесі спорудження. Дійшло до блокування будівництва, через невиконання інвестором-забудовником своїх зобов’язань, передбачених в інвестиційній угоді. А йдеться, перш за все, про те, що мешканці старих двоповерхових залізничних будинків мали отримати квартири у новозведеній багатоповерхівці поруч. Від імені своїх виборців, я наполягав, щоб акт вводу в експлуатацію не видавали, поки передбачені домовленості, зафіксовані документально, не будуть виконані, хоча б частково. На жаль, і сьогодні це питання залишається актуальним.

Що стосується нового будинку, то сьогодні він пройшов належні процедури, отримав згаданий акт вводу в експлуатацію. Власники квартир тепер офіційно бучанці.

Мешканцям старих двоповерхівок доведеться зачекати. Наш недобросовісний забудовник має втілювати на території Бучі ще кілька будівельних проектів. За офіційною інформацією, він таки виконає свої зобов’язання. І хоч ні виборців, ні мене такий варіант вирішення проблеми не влаштовував ще з початку, тож робитиму все, що від мене залежить, аби обіцяні нові помешкання знайшли своїх власників.

Від самого початку, коли я тільки набув повноважень депутата, одними з перших до мене звернулися виборці з будинку по вул. Тарасівська, 1-Г щодо ремонту даху. Згодом до них приєдналися зі своїми проблемами й мешканці будинків 1-В та 3. Йдеться про нагальні проблеми трьох триповерхових будинків та їхню загальну, прибудинкову територію. Можу відзвітувати про деякі зрушення по даним питанням. Як міг, в межах своїх повноважень, я намагався сприяти якнайшвидшому і ремонту дахів, і належному благоустрою прибудинкових територій, і про заміну вхідних дверей під’їздів, і про відкриті люки я теж пам’ятаю. Минулого року на одній із сесій міської ради всі ці питання внесені в цільову програму і до кінця поточного року мають бути вирішеними. Окрім того, було запропоновано зробити й утеплення фасадів всіх трьох будинків, дякую колегам, я був підтриманий і в цьому, відповідні роботи теж заплановані. Думаю, в 2009 році робіт по утепленню, на жаль, не буде. Не останню роль відіграла всесвітня економічна криза, але сподіваюся, вже в наступному ? вищезгадані будинки будуть як нові.

Насамкінець хочу порадувати й жителів провулку Ворошилова, там - проблема з асфальтним покриттям провулку. Питання внесене в план заходів по асфальтуванню бучанських вулиць, тобто невдовзі проблема перестане існувати.

- Що хотілося б сказати своїм виборцям?
- Перш за все, я ще раз хочу запевнити людей, що, жодним чином, не намагаюся відгородитися від своїх передвиборчих обіцянок. Кожного дня мені доводиться допомагати вирішувати проблеми тисяч людей з усієї країни, і депутатська робота в Бучі не на останньому місці серед моїх пріоритетів. Я завжди володію свіжою інформацією щодо округу, на якому був обраний. Усі звернення громадян проходять через мої руки. Я постійно тримаю на контролі вирішення проблем моїх виборців.

Останнім часом, я дійсно мало зустрічався з виборцями на окрузі, обіцяю в майбутньому виправитися.
газета: "Бучанські новини" №37 від 18 вересня 2009 року
Віктор Бондаренко
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.