» » «Eclipse» - гості обласних фестивалів

«Eclipse» - гості обласних фестивалів

Серпень – чудовий місяць літа. Бархатний сезон :) Пора фестивалів та відпочинку біля моря. Загорілі тіла, мінімум одягу та веселі сонячні посмішки дуже спонукають творчі амбіції збуджуватись, а натхненню наказують приводити організм в становище «Можу все!». Учасники колективу «Eclipse» цього року зрадили свою традицію відпочивати на морі разом і окремо один від одного роз’їхалися по різним куточкам піщаних пляжів, перед цим добре попрацювавши в студії.


Вже згодом новий матеріал гурту, як офіційно виданий «сингл» можна буде придбати в касі кінотеатру «Акваріус». (Зовсім нові композиції записані вже з новою вокалісткою Діаною Бурлаковою) .


Нова пісня гурту «Eclipse»: "Собаче sorry" - (5mb)


По приїзду до рідного міста Буча, «Eclipse» отримали запрошення на декілька фестивалів альтернативної музики, які проводяться в київський обл. В результаті всі вихідні серпня колектив грав на святах у інших містах, як «спеціальний гість».

Наразі «Eclipse» грають концерти з діджеєм-скрейчером, що додає особливого звучання для гурту та об’єму музики для виступів в форматі «live». Як це виглядає та звучить Ви зможете побачити та почути вже згодом і в наших краях, а саме:

5 вересня, субота, м. Ірпінь – «Фестиваль сім’ї», який відбудеться по вулиці Шевченка, біля пам’ятника Тарасу Шевченку (напроти РАГС). В святі приймуть учать декілька гуртів. Початок о 18.00. Виступ «Eclipse» приблизно о 21.00. Чекаємо на Вас, друзі !!!
Музичні фестивалі завжди додають особливих вражень та популяризують наше рідне місто в різних куточках України ). Ось і цього разу, а саме 15 серпня «Eclipse» виступали гостями на фестивалі «Protvin' fest», що проходив в смт. Коржи, де ми познайомилися ближче з дуже цікавою особистістю:


Олександр Піпа – один із засновники гурту ВВ, одногрупник Олега Скрипки, бас-гітаріст. Екс-учасник панк групи «Борщ». Наразі грає в новоствореному собою ж проекті @traktor, з яким і виступав разом з нами на фестивалі. Багато журналістів пишуть про нього, як про загадкову людину в українському шоу-бізнесі, але «Eclipse» знайшли спільну мову з так званим «диваком» та чудово поспілкувалися, домовившись про можливі виступи проектів Олександра Піпи і в нашому місті – Буча. Тож часу ми не марнували. А Ви?


Руслан Лексіков
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.