» » » Ірпінська ОДПІ інформує

Ірпінська ОДПІ інформує

Подання звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків (економія робочого часу та коштів на придбання бланків, гарантоване оперативне відстеження змін до форм звітності, і не лише податкової, арифметичний контроль за показниками декларації, без паперова технологія подання звітності, уникнення витрат часу на черги при поданні звітності, надходження підтвердження прийняття звітності), так і для працівників органів ДПС (оперативність оброблення податкової звітності, суттєве скорочення часу на проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечення своєчасного відшкодування).

Шановні платники, бережіть свій час та своє здоров’я! Не уникайте можливості покращити своє життя, найкраще та найефективніше, спланувати свій робочий час. Фахівці податкової готові вам в цьому допомогти.

Отже, нагадуємо платникам Ірпінської ОДПІ, що Ви можете отримати консультацію, а також прой­ти практичний тренінг по формуванню та подачі звітності в електронному вигляді з фахівцями в приміщенні Ірпінської ОДПІ за адресою: м.Ірпінь, вул. Шевченко 2-A.

Щодо практичного тренінгу та питань технічного забезпе­чення звертатись в кім. 402 (тел. 55-455), щодо загальних питань впровадження електронної звітності — кім. 102 (тел.56-656).

З інформацією про подання податкової звітності в електронному вигляді, програмним забезпеченням та переліком центрів сертифікації ключів можна ознайомитись у рубриці «Платникам податків про електронну звітність» на сайті ДПА України (www.sta.gov.ua).

Сектор масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян Ірпінської ОДПІ.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар