» » » «Телефон довіри» продовжує функціонувати

«Телефон довіри» продовжує функціонувати

Контрольно-ревізійний відділ в м. Ірпінь повідомляє, що з метою підвищення ефективності зворотнього зв'язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам з питань здійснення державного фінансового контролю, забезпечення прозорості в діяльності органів ДКРС функціонує «Телефон довіри».

Громадяни, посадові особи та працівники підприємств (уста нов, організацій) мають право повідомляти за номером «Телефону довіри» відому їм інформацію про порушення чинного законодавства та про неправомір ні дії (бездіяльність) службових осіб ДКРС при здійсненні ними своїх повноважень.

З метою надання громадянами інформації, у тому числі за «Те лефоном довіри», про можливі порушення фінансово бюджетної дисципліни, надаємо перелік об' єктів контролю, які включено до плану контрольно ревізійної ро боти на ІІІ квартал 2009 року:
• Кардіологічний санаторій «Ворзель» Національної академії наук України.
• Комунальне підприємс тво Київської обласної ради «Обсласний лісгосп».
• Державний заклад «Ір пінська міська санітарно епіде міологічна станція» Міністерства охорони здоров'я Украї ни.
• Комунальне підприєм ство громадського харчування «Продсервіс».
• Комунально виробниче підприємство громадського хар чування Ірпінської міської ради
• Відділ освіти Бучанської міської ради.

Називайте своє прізвище, ім'я та по батькові, або залишайте повідомлення анонімно.
Номери «Телефонів довіри», за якими можна звернутися для надання інформації про можливі порушення фінансово бюджет ної дисципліни: головне контрольно-ревізійне управління України - 8(044) 425-38-39, контрольно-ревізійне управління у Київській області -8-044-285-51-99, контрольно-ревізійний відділ в Ірпін-ському регіоні - 57-555.
газета: "Ірпінський Вісник" №29 від 17 липня 2009р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар