» » На власників ігрових автоматів - важко вплинути

На власників ігрових автоматів - важко вплинути

Інтерв’ю з депутатом Бучанської міської ради по виборчому округу №6 (вулиця і провулок Комсомольський,провулок Санаторний), заступником голови постійної депутатської комісії з питань транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування Андрієм ЧЕЧИЛО.

- Андрію Володимировичу, яка робота ведеться на вашому виборчому окрузі щодо вирішення тих чи інших питань?
- Перш за все зазначу, що силами Бучанської міської ради була проведена реконструкція вулиці Комсомольської разом із оновленням фасадів будинків, закладів торгівлі, облаштуванням пішохідної зони. Та поки що залишається відкритим питання щодо благоустрою у дворах багатоповерхових будинків, заміні вхідних дверей у під’їздах (адже почастішали крадіжки).

Також потрібно заасфальтувати провулок Комсомольський (до речі, там є проблема із самозахватами). Дане питання буде вирішене після впорядкування території колишнього кафе «Павлад» та приміщення, де колись був хлібний магазин. Вважаю, що власники цих закладів також візьмуть участь в асфальтуванні провулку.

Залишається відкритим питання відсутності каналізації по провулку Санаторному. Не так давно був створений вуличний комітет і жителі самостійно вирішуватимуть дану проблему. Бучанська міська рада безкоштовно надасть матеріали, необхідні для прокладання каналізації.

- Багатьох жителів цікавить, що буде на місці колишнього хлібного магазину по вул. Комсомольській?
- Там буде розташований оздоровчо-спортивний комплекс (перукарня, фітнес-зала, кафе спортивного спрямування). Принаймні, це було останнє цільове призначення, про яке повідомив власник даного приміщення.

- Нещодавно вулицю Комсомольську хотіли перейменувати. З цього приводу навіть відбулися громадські слухання. На Ваш погляд, це доцільно робити?
- Жителі цієї вулиці виступили категорично проти такої ідеї. Як депутат вважаю, що маю відстоювати інтереси своїх виборців. Не думаю, що назва вул. Комсомольської настільки погана, що її потрібно змінювати. Була пропозиція назвати вулицю Незалежною. Але бучанцям така ідея не сподобалася. Поки що це питання знято.

- Розкажіть про свою роботу в комісії. Які наразі проблемні питання існують у місті?
- Займаємося проблемами транспорту в Бучі, ринків. Практично ні в одного ринку немає договору оренди на землю, що не дозволяє виготовити проектну документацію і впорядкувати територію. На сесії було вирішено в місячний термін вирішити дану проблему.

Переймаємося питанням стоянок таксі у місті, які невпорядковані, заважають пересуванню пасажирів, створюють чимало проблем. Відбулася розширена комісія на якій вирішили встановити знаки, що заборонятимуть паркову біля ЗОШ №4. На засідання сесії Бучанської міської ради винесли положення про таксі, згідно якого хочемо легалізувати їх роботу (в цьому разі до бюджету міста будуть сплачуватися податки). Затвердивши положення, ми принаймні матимемо адміністративний вплив на власників служб таксі.

- Нині залишається болючим питання ігрових автоматів у Бучі. Як воно вирішується?
- Намагалися боротися з їхніми власниками, але в нашому законодавстві є прогалини, які дозволяють господарям ігрового бізнесу виходити сухими з води. Ми складаємо акти про порушення, накладаємо штрафи, а вони їх сплачують і продовжують займатися своєю справою далі. І навіть наші рішення про те, щоб винести всі ці заклади в одне, віддалене від центру місце, або подалі від навчальних закладів, не виконуються. Власники подають до суду, який відмінює рішення Бучанської міської ради. Тож, якось вплинути на них – дуже важко. Щоправда, завдяки співробітникам міліції вдалося навести хоч якийсь порядок і ці люди поводяться дещо скромніше.

- Чим ще займаєтеся окрім депутатської роботи?
- Я займаюся будівництвом житлових об’єктів.

- Чи можна вважати роботу депутатів Бучанської міської ради консолідованою та виваженою?
- Вважаю, що ні. Тому що в Бучанській міській раді немає якоїсь єдиної фракції. Є групи депутатів, які розділилися за якимись політичними принципами. Робота ведеться плідно, і загалом є виваженою, але ж все-таки виникають питання. Особливо стало відчутним загострення протягом останніх півроку. Можливо, хтось з цього робить піар, адже більшість питань не варті того, аби через них виникали конфлікти.

- На вашу думку, які проблемні питання сьогодні існують в місті і потребують вирішення?
- Потрібно вирішити питання з водою – і в її кількості, і якості. Слід продовжувати роботу щодо прокладання доріг у Бучі. Працюємо над тим, аби навіть у складний економічний період приходили інвестори, які б допомагала розбудовувати місто, його соціальну сферу, інженерію.
газета: №18 "Бучанські новини" від 8 травня 2009р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.