III Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс "Містерія танцю" » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » III Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс "Містерія танцю"

III Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс "Містерія танцю"

17-18 квітня 2009 року в Києві відбудеться III Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Містерія танцю».

Його учасниками стануть більше 50 найкращих хореографічних колективів України, а також представники ближнього та далекого зарубіжжя: Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Ізраїлю, Німеччини, Південної Кореї, Узбекистану. Юні танцюристи змагатимуться в двох номінаціях – народний та сучасний танок.

Очікувані гості «Містерії танцю» – Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Кондратюк, надзвичайний та повноважний посол Грузії в Україні Глигол Катамадзе, представники інших посольств країн-учасників фестивалю.

Журі фестивалю складатимуть відомі діячі культури та мистецтва України, керівники професійних танцювальних колективів, мистецтвознавці, спеціалісти в області хореографії. Голова журі – заслужений артист України, лауреат міжнародних конкурсів Григорій Чапкіс.

Автор ідеї та концепції – Благодійний фонд «ПОСТУП XXI».

Співорганізатором «Містерії танцю» виступає Фонд сприяння розвитку Мистецтв України – одна із перших у незалежній Україні благодійних організацій (заснована в 1994 році).

Фестиваль проводиться за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національного педагогічного університету України ім. М. П. Драгоманова.

Фінал відбіркового туру та гала-концерт фестивалю відбудуться в Києві 17-18 квітня 2009 р. в БК «Більшовик» (проспект Перемоги, 38). Початок концертів: 17 квітня – о 12:30, 18 квітня – об 11:00.

Акредитація преси для участі у фестивалі і прес-конференції та додаткова інформація за тел: 492-32-15 або 8-050-622-31-94. Контактна особа Ольга Климова. Електронна пошта: [email protected]
Коментарів: 0
Додати коментар