» » » У Бучі на місяць закрили залізничний переїзд

У Бучі на місяць закрили залізничний переїзд

У зв’язку з проведенням невідкладних ремонтних робіт на залізниці, тимчасово припиняє працювати головний переїзд міста, що біля станції «Буча». Його планують відкрити 30 квітня о 18.00 годині.

Не так давно поширювали чутки, що дирекція «Укрзалізниці» взагалі планує ліквідувати цей переїзд. Та проти такого рішення виступили майже всі бучанці, адже це фактично означало перерізати одну з найважливіших транспортних артерій міста.

Неодноразові усні та письмові звернення посадових осіб Бучанської міської ради до керівників «Укрзалізниці», низка переговорів принесли для нас позитивні результати. Переїзд буде діючим, більше того – вирішено привести його реконструкцію.

Наразі, з метою належного руху поїздів, автотранспорту та безпечного пересування пасажирів, на переїзді планують встановити ще один шлагбаум (буде двостороннім), що дозволить зупиняти горе-водіїв, які не дотримуються правил руху і намагаються проскочити на червоне світло, що часто призводить до небезпечних ситуацій. Крім того, між коліями замінять плити, а з боку пропускного пункту облаштують пішохідну доріжку.

Поки що об’їзд автотранспорту здійснюватиметься за схемою: рух по вул. Вокзальній з виїздом на вул. Нове Шосе і по вул. Депутатської авто виходитимуть на Яблунський переїзд.

Начальник відділу з надзвичайних ситуацій у Бучі Сергій Коваленко зазначає, що не зважаючи на тимчасове закриття переїзду, великого навантаження на центральні дороги міста не повинно бути. В будь-якому випадку, начальнику ДАІ Ірпінського регіону був надісланий лист, в якому повідомлялося про початок ремонтних робіт на залізниці. Тому за потреби, правоохоронці будуть реагувати на пригоди і контролювати дорожній рух.


Інформація "БН"
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
nels

OFFline

  • nels (6)
  • Місцевий
  • 2 квітня 2009 15:12
Они ж каждый год его ремонтируют, чего ж так долго? am ...теперь целый месяц чтоб выехать на варшавку наяривать лишне км через Ворзель recourse

0
Vanil

OFFline

  • Vanil (1)
  • Місцевий
  • 7 квітня 2009 11:21
Возможно это и главная артерия города, но в которой часто бывают долговременные тромбы.......лично я после 2 часов ожидания проезда електропоезда зарекся больше на не этот перезд не суваться. Как по мне, то лучше его убрать, а еще лучше перенести в район Лесной Бучи где меньше железнодорожной развязки.....или просто привести в порядок перезд в районе Яблоньки, который тоже пользуеться популярностью=)

0