» » У Бучі облаштують стоянки для таксі

У Бучі облаштують стоянки для таксі

Ми продовжуємо розповідати про роботу депутатів Бучанської міської ради, їхню активність в усіх сферах життя міста. Тож, пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з депутатом по виборчому округу №1, головою постійної депутатської комісії з питань транспорту, торгівлі, зв’язку і побутового обслуговування – Олександром Таможнім.

У Бучі облаштують стоянки для таксі- Олександре Васильовичу, що вам вдалося зробити у своєму виборчому окрузі за роки депутатства та які проблеми ще залишилися невирішеними?
- Найбільшою проблемою для нашого округу є асфальтування доріг. За останні декілька років було заасфальтовано частину вулиці Заводської, вулицю Переїзну.

Найближчим часом планується заасфальтувати вулиці Устима Кармелюка (колишня Ленінградська) та Нагорну. Будемо вишукувати для цього всі можливості, бо все ж таки криза дає про себе знати. Зроблено освітлення по вул. Переїзній, Ворзельській, частині Заводської (востаннє воно там було декілька десятків років тому). Оскільки вул. Заводська – занадто вузька, то були встановлені знаки обмеження швидкості та заборонено рух вантажного транспорту.

Планується облаштувати вул. Горького та Заводську лежачими поліцейськими.

Щодо інфраструктури, то округ невеликий і по вул. Горького є магазин, який задовольняє потреби всіх жителів. Коли я став депутатом, поставив за мету відновити рух маршрутного автобусу №12, яке курсує по вул. Горького через школу та вокзал. Цей маршрут успішно працює вже третій рік поспіль.

- Чи задовільна ситуація з підземними комунікаціями – каналізацією, водогоном?
- Є певні проблеми з водопостачанням. Від мешканців вул. Лермонтова та Ново-Лермонтова надходять скарги, що у вихідні дні немає тиску води. Найближчим часом з’ясую в чому причина і буду намагатися її вирішити. На мою думку, по цих вулицях потрібно повністю замінити водогін, бо металеві труби, які були прокладені раніше, поржавіли й постійно проривають. Тому наступного року буду ініціювати питання створення кооперативу, щоб силами жителів та за допомогою Бучанської міської ради раз і назавжди вирішити проблему водопостачання.

- Нещодавно відбулися звіти депутатів перед жителями Бучі. Які питання найбільше турбували ваших виборців?
- Переважно вони піднімали питання, які я вже окреслив – встановлення лежачих поліцейських, асфальтування доріг. Також люди цікавилися, чи можливо врегулювати рух біля нового ринку, що по вул. Горького, адже там неможна ні пройти, ні проїхати через великі затори. Обов’язково опрацюємо це питання на засіданні постійної комісії.

- Ви – ще й голова комісії з питань транспорту, торгівлі, зв’язку і побутового обслуговування. Скажіть, чи планується якимось чином вирішити проблему несанкціонованого облаштування стоянок таксі в центрі міста?
- Так, сьогодні це дійсно болюче питання. Нещодавно відбувся круглий стіл за участю керівників служб і було вирішено облаштувати стоянки таксі біля стадіону «Ювілейний» та так званого «кільця» на залізничному вокзалі. Це дасть змогу прибрати авто з центру міста. Поки що з керівниками служб є порозуміння.

- Є нарікання жителів міста на те, що місцеві автоперевізники не надають їм якісних послуг, а стан транспортних засобів іноді просто лякає пасажирів. Чи буде якимось чином врегульоване дане питання?
- Погоджуюся, що така проблема дійсно існує. Крім того зазначу, що є усні та письмові звернення від пенсіонерів, пільговиків, які скаржаться на те, що водії маршруток частенько ставляться до них з неповагою та відмовляються перевозити. Хоча автопідприємству за надання цих послуг Бучанське управління праці та соцзахисту перераховує кошти.

На засідання комісії ми запросили керівника автопідприємства, яке сьогодні надає послуги по пасажирському перевезенню в Бучі. Тож, будемо піднімати питання, щоб усі транспортні засоби були в належному стані, щоб в маршрутках не було тісняви та стоячих місць. Будемо розглядати питання і щодо пільговиків.

На жаль, міська влада немає впливу на маршрути, які курсують Бучею, та тарифну політику перевізників. Адже тендер на пасажирські перевезення проводиться Київською облрадою, яка й затверджує маршрути.

- Чи піднімалося комісією питання роботи поштового відділення зв’язку в Бучі?
- Так, ми розглядали питання роботи поштового відділення зв’язку в Бучі, зокрема щодо підвищення якості послуг, які надаються населенню, благоустрій прилеглої території. З боку жителів є нарікання на їхню роботу. Але хотілося б зазначити, що існує такий фактор, як маленька зарплата в цих працівників. Сьогодні мало хто хоче йти працювати листоношею. Тому низький уклін всім працівникам пошти! А всі недоліки, які є, ми з керівником поштового відділення врегулюємо.

- Чим ще займаєтеся окрім депутатської роботи?
- Я голова Бучанської міської організації «Народна партія» Блоку Литвина, до якої входять і чимало депутатів міської ради. Разом з колегами проводимо різні акції, співпрацюємо з громадськими організаціями, адже наш головний пріоритет – розвиток рідного міста.

- Чи можна вважати роботу депутатів Бучанської міської ради консолідованою та виваженою?
- Вважаю, що так. Жодні непорозуміння не повинні виноситися за межі міської ради. Ми всі добре бачимо те шоу, яке відбувається у Верховній Раді, і не хочемо його повторення у себе. Всі питання можна вирішити конструктивно. Жителів не цікавлять стосунки депутатів. Насамперед вони переймаються питаннями інфраструктури міста, соціальних програма. Наше завдання, як депутатів, максимально ефективно працювати, щоб задовольнити потреби людей. Потрібно знаходити спільну мову і це нам сьогодні вдається.

- Наскільки швидко відділи, служби міської ради реагують на депутатські звернення чи запити?
- Не можна сказати, що реагують не оперативно. Але слід враховувати, що не все одразу і швидко вирішується, адже вливає чимало факторів, зокрема фінансовий. Ми співпрацюємо і намагаємося максимально однин одного розуміти.

- На вашу думку, які проблемні питання сьогодні існують в місті і потребують вирішення? Яким ви бачите розвиток Бучі?
- Тривалий час Буча була селищем. Разом з набуттям статусу міста почала дуже швидко розвиватися інфраструктура. Та старі вулиці нашого міста непристосовані до того навантаження, яке на них робиться. Це – суттєвий недолік. На мою думку, потрібно якомога більше встановити обмежувачів руху, щоб вберегти пішоходів від небезпеки. Адже, як показує досвід, зробили нормальну дорогу – відразу ж по ній починають гасати авто зі швидкістю 100 км на годину.

Яким я бачу розвиток Бучі? Це буде сучасне, динамічне місто, яке не тільки запозичить найкращий досвід розвитку інших населених пунктів, а й матиме неповторні самобутні обриси.
газета: №12 "Бучанські новини" від 27 березня 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.