» » Є по­тре­ба в при­су­т­но­с­ті пред­ста­в­ни­ка мі­ліції в окру­зі

Є по­тре­ба в при­су­т­но­с­ті пред­ста­в­ни­ка мі­ліції в окру­зі

Ми продовжуємо інформувати читачів про роботу депутатів Бучанської міської ради, їхній погляд щодо вирішення тієї чи іншої проблеми.
Цього разу на питання відповідає депутат виборчого округу №17 Музафар Османов.

- Музефере Шамсединовичу, які саме вулиці входять до Вашого виборчого округу?
- Він включає в себе частину вулиці Інститутської, вул. Вокзальну (від табору «Променистий» і до кінця), військове містечко.

- Коли Ви балотувалися у депутати, то що саме обіцяли зробити для округу?
- Округ віддалений від центру міста, тому є свої нюанси. Ще перед виборами говорив, що буду старатися організувати кімнату дільничного інспектора міліції, бо в цьому є потреба. Але не знайшлося відповідного приміщення. Проте, я періодично звертаюся до Бучанського відділу міліції з проханням виїжджати на виборчий округ, проводити рейд.
Декілька років тому гостро стояло питання вивозу сміття. Але наразі проблема нормалізувалася – територія регулярно прибирається.
Незабаром буду звітуватися перед виборцями за минулорічну роботу. Хоч вдалося багато чого зробити, але все ж таки існує й чимало невирішених питань.

- Що за період депутатства вдалося реалізувати із запланованого?
- У 2008 році була проведена реконструкція дороги по вул. Вокзальній з облаштуванням автобусних зупинок, сіті-лайтів. У кінці вулиці Вокзальної, де розпочинається приватний сектор, також облаштується тротуарна доріжка. Виборці і я, як депутат, висловлюємо з цього приводу подяку Бучанському міському голові Анатолію Федоруку та його заступнику Юрію Хоменко.
У минулому році в парку Булгакова ми провели суботник. Наразі докладаємо максимум зусиль, аби зробити його реконструкцію, благоустрій прилеглої території. З цього приводу вже є відповідні звернення.

У поточному році заплановано й асфальтування вулиці Інститутської.
Крім того, за минулий рік мною було складено близько 40 депутатських актів. Я звернувся з депутатським запитом до бучанського КЖЕПу щодо заміни трьох вхідних дверей у під’їздах житлових будинків. Роботи були виконані, на черзі – заміна решти дверей.

- Вам, як жителю, чого саме не вистачає в даному окрузі? Можливо, є потреба в якихось об’єктах побутової сфери?
- Я вважаю, що не завадило б оновити дитячий майданчик, який розташований перед будинком по вул. Вокзальній, 129-Б. Взагалі, молоді складно організувати своє дозвілля – для них немає закладів відпочинку. Відкритим залишається питання присутності представника правоохоронних органів у даному мікрорайоні.
Магазинів, де можна придбати продукти харчування першої необхідності, достатньо. Але не було б зайвим, скажімо, облаштувати пункт ремонту взуття, пошиття одягу. Такі послуги знадобилися б жителям.

- Які роботи плануєте виконати в поточному році?
- У найближчих планах – облаштувати майданчики, де стоять контейнери для сміття. Як я вже зазначав – асфальтування вул. Інститутської, реконструкція парку Булгакова, облаштування кімнати дільничного інспектора міліції, ремонт електроліній у підвальних приміщеннях будинків, ремонт деяких під’їздів. Зазначу, що більшість питань не вирішується за один рік, вони потребують часу. Тому не хочу обіцяти вирішити якісь інші питання, якщо не впевнений у їхній реалізації.

- Скажіть, будь ласка, бути депутатом – це добре чи складно?
- Бути депутатом добре, бо ти можеш бути корисним людям і в тебе є законне право посприяти у вирішенні того чи іншого питання, представляти інтереси виборців. З іншого боку, бути депутатом нелегко. Адже люди телефонують і вранці, і пізно ввечері. Після того, як мене обрали депутатом, я роздав усім своїм виборцям візитні картки з контактними телефонами, щоб при потребі вони до мене зверталися. Дзвінків багато. Але крім депутатської роботи, яка виконується на громадських засадах, є й звичайна робота, сім’я, яким також потрібно приділити увагу. Тому часто основне місце роботи відходить на другий план – кидаєш всі справи і береш участь у засіданнях земельної комісії, сесії, вирішуєш якість питання на виборчому окрузі. Роботи немало.

- На наступних виборах будете знову висувати свою кандидатуру?
- Так, думаю, що в майбутньому я також буду балотуватися в депутати.

- Як Ви можете оцінити роботу своїх колег-депутатів: чи в усіх бачите бажання плідно працювати?
- Депутатський колектив – дружний. У багатьох питаннях є порозуміння і підтримка. Зі своїми колегами спілкуюся дуже часто, навіть якщо питання не стосуються роботи.

- Ви – приватний підприємець. Наскільки складно працювати в нинішніх нелегких економічних умовах? Як економічна криза вплинула на Вас?
- У будь-якому випадку, сьогодні ця криза торкнулася кожного з нас. А підприємців – ще більше. Але я завжди себе налаштовував оптимістично. І до всього, що відбувається в державі ставлюся з надією, що це лише тимчасове явище і воно мине. А щоб не було кризи – потрібно працювати і не зупинятися.

- Де саме Ви проводите прийом громадян – жителів вашого виборчого округу?
- Зазвичай, виборці зв’язуються зі мною за телефоном, який добре знають. Крім того, раз на тиждень я приймаю громадян в ЗОШ №1 з 9.00 до 12.00 години.
Користуючись нагодою, хочу привітати всі жінок Бучі з наступаючим святом – 8 Березня. Бажаю їм міцного здоров’я, щастя, кохання і всього лише найкращого!
газета: №9 "Бучанські новини" від 6 березня 2009р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.