» » Про нагальні проблеми боротьби з корупцією

Про нагальні проблеми боротьби з корупцією

18 лютого 2009 року на базі Національного університету державної податкової служби України відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, на якому було заслухане питання про стан роботи органів державної податкової служби України щодо протидії корупції.

Відкриваючи його, голова Комітету Ігор Калєтнік підкреслив, що місце проведення засідання обране не випадково, адже університет є базовим науковим осередком дослідження проблем боротьби з організованою злочинністю і корупцією в органах державної податкової служби України. Про це свідчить виставка наукової літератури, яка представила учасникам засідання понад 100 примірників монографій, підручників, навчальних посібників, авторами яких члени професорсько - викладацького складу університету.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова Державної податкової служби України Сергій Буряк, зупинивши увагу присутніх на загальних проблемах боротьби з організованою злочинністю і корупцією в рядах українських податківців.

Про результати роботи підрозділів по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби у 2006–2008 роках доповів учасникам засідання начальник відповідного управління, перший заступник начальника податкової міліції ДПА України Володимир Баканов. Він охарактеризував пріоритетні напрями діяльності обласних підрозділів по боротьбі з корупцією за останні два роки, зупинився на конкретних прикладах та статистиці у протидії злочинності у сфері службової діяльності податківців, наголосив на проблемах у взаємодії з органами прокуратури, міліції та митної служби. Доповідач також зупинився на проблемах забезпечення безпеки діяльності працівників ДПС та їх захисту від протиправних посягань, відповів на численні запитання народних депутатів України.

З конкретними пропозиціями щодо вдосконалення боротьби з корупцією, як явищем, що становить загрозу економічному розвитку держави, виступив перший заступник голови Служби безпеки України Валерій Хорошковський.

Про діяльність органів прокуратури щодо обговорюваної теми звітували в.о. Головного управління Генеральної прокуратури України Володимир Гузирь, від Міністерства внутрішніх справ України – Петро Коляда, про роботу державної служби України звітував перший заступник начальника Головного управління Володимир Ткач, про роботу податкової міліції Львівської ДПА доповів начальник відповідного управління Микола Горобинський.

Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією визнав роботу органів ДПС України щодо подолання корупції задовільною.

Для Національного університету ДПС України ця подія увійшла яскравою сторінкою в його історію.


Лілія Сердобінцева
  0
Коментарів: 0
Додати коментар