» » Бучанська міська рада повідомляє

Бучанська міська рада повідомляє

Рішення
Сорок шостої сесії V скликання Бучанської міської ради
№ 1160- 46-V
Про встановлення вартості торгових патентів
для суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють
свою діяльність в м. Буча

З метою впорядкування нормативно правових актів місцевого значення, враховуючи пропозиції, надані ОДПІ у м. Ірпені та мобілізації наявних резервів в збільшення надходжень до бюджету міста Буча, відповідно до Закону України «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності» та ст. 14 Декрету Кабінету Міністрів України « Про прибутковий податок з громадян», керуючись п. 24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України» міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Встановити вартість торгового патенту для суб’єктів підприємницької діяльності - юридичних та фізичних осіб, що здійснюють свою діяльність в місті Буча за всіма видами діяльності в розмірі 160,00 гривень (щомісячно), з 01.03.2009 року.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Бучанської селищної ради № 468-13-V від 28.12.2006 року «Про вартість торгових патентів».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та цін.

А.П. Федорук,
міський голова


Рішення
Сорок шостої сесії V скликання Бучанської міської ради (№ 1161- 46 -V)
Про встановлення ставки єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів
підприємницької діяльності

Розглянувши подання державної податкової інспекції в м. Ірпінь, враховуючи результати проведеного аналізу, керуючись Указом Президента України від 03.07.1998 року №727 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб»єктів малого підприємництва» №746/99 від 28.06.1999 року на виконання Постанови Верховної Ради України №3434-ІУ від 09.02.2006р., з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету, керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», міська рада:
ВИРІШИЛА:
1.Встановити ставку єдиного податку для фізичних осіб – суб»єктів підприємницької діяльності за видами діяльності в розмірі 200 грн., (щомісячно), з 01.03.2009 року.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Бучанської міської ради № 800-32-V від 29.05.2008 року «Про ставки єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та цін.

А.П. Федорук,
міський головаРішення
Сорок шостої сесії V скликання Бучанської міської ради (№ 1162- 46 –V)
Про встановлення плати за технічне обслуговування недеспедчерезованих ліфтів

Розглянувши звернення фізичної особи підприємця Діюн В.О. № 24 від 18.11.2008 року враховуючи висновки-рекомендації КП «Бучанського УЖКГ» , враховуючи норми ДН 3092, Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 року №560 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» та п. 2 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Встановити тариф на технічне обслуговування недеспедчерезованих ліфтів, які знаходяться на балансі КП «Бучанського УЖКГ» Бучанської міської ради в розрахунку 0,29 грн. за м2 загальної площі мешканців багатоповерхових будинків (крім квартир, які розташовані на першому поверсі).
2. Оплату тарифу на технічне обслуговування недеспедчерезованих ліфтів направляти на рахунки КП «Бучанське УЖКГ» відповідно до заключених угод між власником житла та експлуатаційною комунальною організацією – обслуговувачем.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та житлово-комунального господарства та комісію з питань економічного планування, бюджету та фінансів.

А.П. Федорук,
міський голова
  0
Коментарів: 0
Додати коментар