» » » Лист до редакції: Дякую за чуйне серце та увагу

Лист до редакції: Дякую за чуйне серце та увагу

Доброго дня, шановний колектив редакції «БН»! Звертаюся до вас із надією, що мій лист буде опублікований.

Мене звати Ірина, я жителька Бучі. Так склалося, що я опинилася у нелегкій життєвій ситуації, наодинці зі своїми проблемами. Справа в тому, що декілька років тому, я оформила опіку над маленькою дівчинкою – донькою свого племінника. І батько, і мати дівчинки вели не дуже достойний спосіб життя і незабаром опинилися у в’язниці. Зрозуміло, що дитиною ніхто особливо не займався, вона була покинута напризволяще. Коли я її побачила, то зрозуміла, що стан здоров’я маленької дуже тяжкий. Згодом це підтвердили і лікарі. Але, на щастя, увага і турбота про неї зробили свою справу – поступово дівчинка почала повноцінно жити, як і всі її однолітки.

Зараз Вікторії п’ять років, вона відвідує дитячий садочок, грається з іншими малюками і потроху забуває те, що випало на її долю. Значна заслуга в цьому і начальника служби у справах дітей Бучанської міської ради Світлани Архипенко. Ця молода, але дуже добра, компетентна у своїй роботі жінка, переймалася нашими проблемами, як власними. Допомогла оформити опіку, прописати дитину у квартирі її батька (адже фактично до цього дівчинка ніде не значилася), постійно надавала юридичну консультацію і слушні поради. Та головне – підтримувала морально. Я могла зателефонувати до неї у будь-який час доби і знала, що мені не відмовлять у допомозі, вислухають і заспокоять (повірте, причин до тривоги було чимало). Крім того, усі новорічні свята і заходи не обійшли стороною і мою Віку. Саме Світлана Павлівна посприяла тому, аби дівчинка відвідала святкові ранки. Це дуже важливо, адже тепер вона знає, як це – бути дитиною.

У мене дійсно не вистачає слів сказати, наскільки я вдячна Світлані Павлівні, перерахувати всі добрі справи, які вона для нас зробила. Жодна установа не зробила для нас і десятої долі того, що зробила служба у справах дітей. І якщо у світі є добро, милосердя, любов, повага і небайдужість до чужого горя, то всі ці риси втілилися в нашому ангелі-охоронцеві – Світлані Павлівні. А найкращим підтвердженням усіх її благородних справ є те, що маленька Вікторія, як тільки її побачить, радісно біжить на зустріч і обнімає цю чудову жінку.

Тож я хочу висловити Вам, Світлано Павлівно, щирі слова подяки за чуйне серце, добрі справи, які ви робити для людей, увагу і турботу. І я, і маленька Вікторія, і мої вже дорослі сини – зичимо вам міцного здоров’я, щастя всій Вашій родині, успіхів благополуччя.

Нехай Вас Бог береже!

З повагою, Ірина,
жителька Бучі
газета: №4 "Бучанські новини" від 30 січня 2009р.
Коментарів: 0
Додати коментар