Буча: Шукаємо свідків » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини

Буча: Шукаємо свідків

20 грудня 2008 року близько 16-ої години на території лікарні, що в Бучі, п’яний молодик К. побив літню жінку Ч. та порвав на ній шкіряне пальто. Про це розповів знайомий постраждалої, який і звернувся за допомогою до редакції газети.

Отож, дві жінки, які цим часом знаходилися поруч відволікли молодика своїм обуренням його поведінки. Це дало змогу потерпілій вирватися із рук зловмисника та зайти до лікарні, де їй надали першу медичну допомогу і зняли побої.

Одночасно звернулися до міліції, але в м. Буча на той час потрібного дільничного не було.
Тоді зателефонували до Ірпінського відділу МВС. Дзвінок зареєстрували і сказали, що інформацію передадуть до бучанського відділу.

Минуло два дні – ніякої реакції нема. Знову зателефонували до Ірпінського відділу міліції, на що там відповіли, що заяву передали й потрібно чекати. Пройшов тиждень. Потерпіла сама знайшла дільничного у Бучі. Через тиждень він нарешті прийняв заяву і сказав звернутися до судмедексперта. Знайшли й судмедексперта, який встановив, що у потерпілої струс мозку, тілесні ушкодження грудей, плечових суглобів тощо. Призначили лікування, яке триває й досі. По мобільному телефону зв’язувалися з дільничним, хоч це було й непросто (часто мобільний не відповідав, а дільниця Бучанської міліції була закритою).

Нарешті, 14 січня 2009 року додзвонилися до дільничного, який відповів, що він усі матеріали зібрав і віддав до канцелярії. Сказав: «Звертайтеся туди, забирайте матеріали та йдіть до суду і ще шукайте адвоката». І от зараз потерпіла разом із знайомими змушена шукати справедливості. Звернулася вони і до редакції газети «Бучанські новини», щоб знайти свідків. Ці жінки живуть десь неподалік від лікарні, в будинку по вул. Енергетиків, 19 А. Вони в той час були із сумками, можливо йшли до магазину, а може в гості.

Прохання до цих жінок, або тих, хто їх знає, вийти на контакт і подзвонити за телефоном: 26-605.
Заздалегідь вдячні.
газета: №3 "Бучанські новини" від 23 січня 2009р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.