» » “Сліпі” ревнощі іноді призводять до страшних наслідків

“Сліпі” ревнощі іноді призводять до страшних наслідків

Нещодавно в Бучі, стався безглуздий випадок, причиною якого стала чоловіча гординя та ревнощі.

27-річний місцевий житель Володимир, який розлучився зі своєю дружиною, не міг змиритися з думкою про те, що його Олену покохав інший – Олексій. Так, в черговий раз зайшовши додому до колишніх родичів, щоб відвідати свою семирічну доньку, молодий батько зустрів залицяльника Олени. Чоловіка Володимир вже знав, оскільки бачив його в місті за кермом таксі.

Думка про те, що його дружину обіймає вже інший не покидала ревнивця і в один з вечорів, напідпитку, Володимир вирішив зустрітися зі своїм “суперником”, для того щоб з’ясувати його наміри щодо Олени. Знайшовши Олексія на роботі, у чоловіків зав’язалася розмова, під час якої нинішній коханий Олени образив співбесідника. Обурений, не заспокоївшись почутим Володимир поїхав додому та взяв свою мисливську рушницю (ТОЗ-66).

Повернувшись на попереднє місце їхньої зустрічі, Володимир побачив автомобіль, схожий на той, на якому їздив Олексій. Не впевнившись хто за його кермом, у люті гніву він здійснив постріл по автомобілю де сидів водій і зник з місця пригоди.

Як з’ясувалося пізніше, постраждалим виявився не Олексій, а інший випадковий водій, який опинився не в тому місці і не в той час.
Свідки цієї страшної пригоди викликали швидку допомогу та міліцію, якій надали цінну інформацію про зловмисника. По гарячим слідам ревнивця швидко затримали місцеві стражі правопорядку.

На даний час згідно ст.115 Кримінально-процесуального кодексу України з ним проводяться слідчі дії.
А випадковий потерпілий з вогнепальним пораненням лівої брови, кантузією лівого ока знаходиться на лікуванні у місцевій лікарні.

Нажаль, за необдуманого вчинку, ні в чому невинна людина тепер назавжди лишиться інвалідом.

Леся Попович
ВЗГ ГУМВС України в Київській області
www.mvdobl.kiev.ua
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
grey

OFFline

  • grey (43)
  • Користувачі
  • 16 грудня 2008 18:21
Мда... Теперь понятно, почему Олена его на таксера променяла...

0
Noodles

OFFline

  • Noodles (18)
  • Місцевий
  • 21 грудня 2008 13:07
ха, "Бандитская Буча", прям таки wink

0