» » Шкільному роду не буде переводу

Шкільному роду не буде переводу

Уже стало хорошою традицією святкувати День шкільної родини у Бучанській ЗОШ І-ІІІ ст.№2. Ось і цього року таке свято відбулося. Ми, батьки, як і діти, з нетерпінням чекаємо його, тому нас завжди збирається багато. Усі класи в школі поділені на родини, які мають свої назви, девіз, символи.

Свято почалося з переклички девізів усіх родин та внесення до зали символів шкільної родини – Рушника та Вінка. Кожного року до організації «РІД» вливається нова учнівська сім’я першокласників. Після привітання директора школи Людмили Опанасівни Волинець, маленькі школярики дали клятву, що будуть дружною родиною і одержали від старшокласників свої символи.

Свято продовжилося концертом, підготовленим силами учнів та випускників школи. Дуже сподобався виступ шкільного танцювального колективу молодших школярів «Дзвіночок», прекрасно співали десятикласниці. А ще вразило звернення до учнів випускника школи, нині студента четвертого курсу Українського гуманітарного інституту Андрія Корчука. Щиро й тепло цей юнак говорив про своїх однокласників, про вчителів, про шкільне життя, а потім на знак шани і вдячності заспівав пісню «Мій друг». Це було так зворушливо, що на очі набігли сльози.

Наприкінці свята кожна родина одержала пиріг, спечений кухарями школи, який із задоволенням з’їли діти, батьки і вчителі. Такі свята об’єднують не тільки дітей, а й батьків. Тому від імені батьківської родини скажу велике спасибі усьому педагогічному колективу школи за виховання в наших дітях рис людяності й доброти, активної громадянської позиції.

Член батьківського комітету 3 класу,
Тетяна Хількевич
газета: 43 "Бучанські новини" від 24 жовтня 2008 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.