» » Бучанський гурт «Eclipse» - гордість міста

Бучанський гурт «Eclipse» - гордість міста

Музичних гуртів для молоді у нашому місті не так вже й багато. А про виключно бучанські, та які б ще дійсно цікавили людей та були якісними – годі й говорити.

На цьому тлі приємно вирізняється місцевий гурт «Eclipse», учасники якого вже встигли стати переможцями і призерами багатьох конкурсів і фестивалів. Незабаром молодий колектив презентує у Бучі сольний концерт.

Нещодавно «Eclipse» брав участь у престижному Міжнародному фестивалі «Крок у майбутнє», що проходив у місті Херсон з 31 серпня по 1 вересня. Хлопці та дівчата виступили просто чудово, приємно здивувавши «бувалих» глядачів. А додому привезли не тільки гарні враження, але й перемогу. «Eclipse» став дипломантом Міжнародного фестивалю «Крок у майбутнє» - 2008.

«БН» попросили гітариста гурту Руслана Лексікова прокоментувати цю подію та поділитися своїми враженням.

- «Проведення подібних фестивалів в нашій країні говорить про те, що Україна сміливо крокує в Європу! Дійсно якісне європейське, як технічне, так і організаційне забезпечення. Головними гостями фестивалю були гурти PAIN (Швеція) та Within Temptation (Нідерланди). Дійство відбувалось в самому центрі міста Херсон, на набережній, і «за куліси» припадали якраз на сам берег Дніпра, де дрейфовав пришвартований лайнер з всесвітньовідомими зірками сучасної музики. Ведучими фестивалю були Борис Барський та Георгій Делієв – головні герої серіалу «Маски Шоу». Взагалі, ми отримали незабутні враження від дійства в цілому та познайомилися з багатьма людьми».

До цього слід додати, що крім всесвітньовідомих колективів, на лайнері були і бучанські зірки. Що, звичайно, створює авторитет нашому місту й на музичному Олімпі.

Крім того, «Eclipse» привернули до себе увагу ЗМІ (декілька телеканалів Херсонщини та телеканал «УТ-1» транслювали виступ бучанського гурту). А щойно зроблений запис нових пісень колективу отримав ротацію на декількох радіостанціях України.
Наразі гурт активно готується до виступу на святі Дня Бучі.

Та основний акцент у своїй творчій діяльності зараз гурт робить на підготовці до сольного шоу, яке відбудеться 18 жовтня в приміщенні кінотеатру «Акваріус». До речі, з 15 вересня до 15 жовтня триває спільна акція кінотеатру «Акваріус» та гурту «Eclipse» - «Свіже кіно — свіжа музика!».

Тож, кожен, хто придбає п’ять квитків на один сеанс кінофільму, отримує диск гурту «Eclipse» з новими, щойно записаними піснями. Кількість обмежена.

Не зважаючи на досить молодий вік гурту (йому всього лише три роки), багато поважних вітчизняних критиків вже дали йому свою оцінку: «Eclipse» - нове слово на українській сцені альтернативної музики.

Довідка
Гурт «Eclipse» - група людей, корінних бучанців, що об’єднані спільною метою, а також інтересами займатися мистецтвом та музичною творчістю. «Eclipse» грає авторський матеріал з власним аранжуванням та текстами пісень у стилі pop-rock alternative. Колектив гастролює територією України, приймає участь у Всеукраїнських фестивалях, акціях, зйомках ТВ-шоу.
Склад гурту «Eclipse»: Наталія Васько — вокал, Руслан Лексіков — гітара, Андрій Долгополов — бас, Юрій Пономарьов — ударні, Михайло Іванов — клавішні.


P.S. Окрім музичної кар’єри, бучанський колектив цікавиться й питання самореалізації молоді, її розвитком. Так, восени 2007 року на основі гурту була створена Молодіжна Громадська організація «Естетичне виховання» на чолі якої став продюсер і гитарист «Eclipse» Руслан Лексіков. Організація ставить за мету об’єднати творчу молодь для співпраці та взаємодопомоги, самореалізації, буде представляти інтереси своїх однолітків перед державною владою. Кожен хто бажає взяти участь у заходах цього об’єднання, або просто хоче поділитися своїми ідеями, висловити власну точку зору з того чи іншого приводу, може писати на електронну адресу: listmy (А) mail.ru


№39 "Бучанські новини" від 26 вересня 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар