» » Міська рада провела суботник у дитсадку

Міська рада провела суботник у дитсадку

Розпочався новий навчальний рік, і більшість дітей пішли до шкіл і садочків. Проте, з об’єктивних причин, не всі заклади освіти були готові прийняти вихованців. У цьому році проводився капітальний ремонт загальноосвітньої школи №3, садочків – «Сонячний» та «Козачок». Утеплювався фасад будівель, замінювався дах, проводився значний ремонт у класних приміщеннях. Через тендерні процедури, дані роботи не були завершені вчасно.

Значною проблемою стало й приведення території закладів у належний вигляд. Аби пришвидшити ремонтні роботи та налагодити повноцінний навчальний процес і комфортні умови перебування дітей у школі та садочках, на допомогу будівельникам прийшли працівники Бучанської міської ради, її виконавчого комітету, управлінь і служб, Бучанський відділ освіти. Третій тиждень поспіль у навчальних закладах Бучі їхніми силами проводився суботник. Посадовці фарбували підлогу, вимивали класи, а надворі – зносили в єдину кучу залишки будівельних матеріалів, непотріб, що був розкиданий по всій території, згрібали сухе листя та приводили до ладу клумби. Декілька годин нелегкої фізичної праці принесли свої результати – чисте та охайне подвір’я.

Мабуть, навряд чи когось із нас, по-людськи, «порадує» необхідність у законні вихідні долучитися до громадських робіт. Проте, апарат міської ради, без будь-яких вагань, пішов на зустріч такій пропозиції, адже ціна питання – діти.

Неприємно дивує інше – повна бездіяльність та незацікавленість батьків, хоча б найменша спроба з їхнього боку долучитися до цього процесу. Звичайно, ніхто не зобов’язаний брати участь у ремонті тієї ж школи чи садочка. Але… Їхні діти навчатимуться у нових сучасних класах, на облаштування яких було витрачено великі суми грошей. Багато хто дає позитивну оцінку тому, що робиться в Бучі для підростаючого покоління, радіє, коли є змога завести дитину до охайного теплого приміщення, а не залишати її на весь день в кабінетах, де обшарпані стіни та штукатурка ледь не сиплеться на голови… Проте, на жаль, позиція самих дорослих стосовно участі в створенні сприятливих для навчання і перебування умов для дітлахів, м’яко кажучи, відсторонена. Якщо не бачимо себе, то чи маємо тоді моральне право щось вимагати від інших?...

газета: №38 "Бучанські новини" від 19 вересня 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар