» » » 2009 рік стане Роком молоді в Україні

2009 рік стане Роком молоді в Україні

Президент України Віктор Ющенко оголосив 2009 рік Роком молоді в Україні.

Про це йдеться в відповідному Указі Президента Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді № 616/2008 від 3 липня цього року.

Президент України дав чіткі доручення Кабінету Міністрів, обласним та центральним органам влади щодо розробки плану заходів на наступний рік. Віктор Ющенко закликав всі органи влади до співпраці, з тим, щоб вирішити нагальні проблеми молоді. Зокрема, уряд має розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроект про гарантоване забезпечення молоді першими робочими місцями та надання підтримки молодим сім'ям, спрямованої, зокрема, на поліпшення демографічної ситуації в державі, сприяння молоді у вирішенні житлових проблем.

Кабінету міністрів також доручено створити міжвідомчу раду з питань формування здорового способу життя дітей і молоді, сприяти інтеграції української молоді в світову і європейську молодіжну спільноту, розробити і затвердити концепцію національно-патріотичного виховання молоді, із залученням молодих людей до роботи в засобах масової інформації для створення молодіжних теле- і радіопрограм.

Президент України закликав всі підзвітні відомства вжити всіх заходів щодо формування у молоді усвідомлення необхідності у здоровому і безпечному способі життя, проведення профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі. Зокрема, передбачити у проекті Загальнодержавної цільової соціальної програми «Здорова нація» на 2009-2013 роки комплексні заходи, спрямовані на формування здорового способу життя дітей та молоді. Глава держави доручив також розробити та затвердити концепцію національно-патріотичного виховання молоді.

Президент зобов'язав Кабінет міністрів України вирішити питання про створення Всеукраїнського центру патріотичного виховання молоді та Будинку молоді.

Згідно Указу передбачено у проектах закону про Державний бюджет України на 2009 та наступні роки збільшення асигнувань на заходи з реалізації молодіжної політики, підтримки молодіжних і дитячих громадських організацій.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко привітав українську молодь з оголошенням 2009 року "молодим роком". Міністр вважає, що своїм указом Президент України закріпив ідею, що молодь є головною рушійною силою прогресу, розвитку України. "Державою передбачено протягом цього року вжити всі можливі заходи, щоб зрушити з мертвої точки наболілі питання для молоді – це стосується передовсім житла для молоді та працевлаштування. Для цього держбюджетом буде передбачатися збільшення фінансування відповідних програм і координацію", - підкреслив Міністр.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
partizantv

OFFline

  • partizantv (24)
  • Місцевий
  • 5 липня 2008 08:44
Молодь і так не зрозуміє за ЩО такий РОК?

0