» » Виведення Бучанського КЖЕПу з кризового стану

Виведення Бучанського КЖЕПу з кризового стану

Виведення Бучанського КЖЕПу з кризового стану сприятиме якісному наданню послуг

29 травня відбулося засідання 32 сесії 5 скликання Бучанської міської ради. Разом із фінансовим блоком та виконанням програм місцевого значення у І кварталі 2008 року на розгляд депутатів виносилися питання:
— про пріоритетні напрямки розвитку та модернізації КП «Бучанське УЖКГ» щодо надання якісних послуг у сфері ЖКГ;
— про стан електромереж у місті й роботу Ірпінського РЕМ з надання послуг населенню міста;
— про результати медичного огляду, якість диспансерного нагляду та організація оздоровлення і дозвілля дітей і літній період;
— про роботу КП «Продсервіс» щодо організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл і дошкільних закладів та роботу закладів громадського харчування підприємства.

«Житловий фонд КП «БУЖКГ» складається з 150 житлових будинків загальною площею 289,5 тис. м2, крім того — два гуртожитки загальною площею 5,8 тис. м2», — повідомив начальник ЖКГ Володимир Кравчук.

Сьогодні перед підприємством гостро стоїть питання ремонту, реконструкції житлового фонду, ліфтового господарства, теплотрас тощо. Адже більшість багатоповерхових житлових будинків у місті побудовані ще 25-30 років тому й термін мінімальної ефективної експлуатації конструкцій та комунікацій закінчився.

Результат — численні скарги мешканців. А коштів, спрямованих на подолання назрілих проблем, немає. Фінансове становище КП «БУЖКГ» незадовільне і, насамперед, зумовлене постійно зростаючою заборгованістю з оплати послуг підприємствами й населенням. Вплинув і той фактор, що деякі тарифи на послуги не переглядалися з 2006 року.

Як зазначив Володимир Кравчук, одним із чинників по виведенню підприємства з кризового стану буде збільшення обсягів з надання будівельних, ремонтних, ритуальних робіт, автопослуг тощо.

Також розроблена Програма з реформування ЖКГ. Основна її мета — підвищення якості послуг, що надаються населенню міста з водопостачання, водовідведення, теплопостачання, гарячого водопостачання та утримання і обслуговування будинків та прибудинкових територій, приведення вартості житлово-комунальних послуг у відповідність до фактичних витрат. Для втілення поставлених завдань запропоновано удосконалити систему управління, вийти на пошук нових фінансових ресурсів, розвиток ринкових відносин, удосконалити систему фінансування та провести ефективну енергозберігаючу політику.

Не буде перебільшенням, що робота ЗАТ «Київобленерго» на території нашого міста не задовольняє бучанців. Дане товариство є монополістом на ринку постачання електроенергії в Ірпінському регіоні й у Бучі, альтернативи — немає.

Якість надання послуг низька, виникають скарги на ритмічність подачі електроенергії. Але й та напруга, яка подається в окремі райони міста, не відповідає встановленим нормам.

Дається взнаки і мала кількість аварійних бригад, тому при виникненні аварій на лініях електромереж чекати відновлення подачі струму доводиться по декілька днів.

Щоправда, з приходом у регіон нового начальника Ірпінського підрозділу кількість скарг на роботу Ірпінської філії ЗАТ «А. Е. С. «Київобленерго» зменшилася, оскільки вдалося знайти порозуміння з керівництвом — відзначають посадовці.

Ведеться чимала робота з реконструкції й будівництва електромереж. Так, уведено в експлуатацію три ТП, відремонтовано силовий кабель Ірпінь-Буча-Гостомель по вул. Першотравнева, створена ремонтна бригада, замінено опори на території міста. Керівники Бучі і надалі розраховують на порозуміння та плідну співпрацю.

У літній період, як завжди, постає питання оздоровлення дітей. За словами медиків, останнім часом стан здоров’я бучанських школярів погіршився. Результати поглибленого медичного огляду школярів міста показують, що у 2939 дітей виявлені певні патології. Нині на диспансерному обліку у дитячому відділенні Бучанської міської поліклініки перебуває 1946 дітей віком від 6 до 17 років.

У Бучі діє Програма відпочинку та оздоровлення дітей та молоді міста Буча на 2008-2009 роки, затверджена рішенням 25 сесії V скликання Бучанської міської ради від 14 січня 2008 року № 600-25-V.

Цього року на організацію оздоровчої кампанії із місцевого бюджету виділено 120,00 тис. грн. Загалом планується оздоровити 2203 школярів.
На жаль, головне управління потерпілих від аварії на ЧАЕС Київської облдержадміністрації ще не може надати управлінню праці, соціального захисту та захисту населення від аварії на ЧАЕС інформацію куди буде направлено дітей на оздоровлення.

Згідно з інформацією, наданою Бучанським відділом освіти, на виконання міської програми з оздоровлення планується збільшити мережу дитячих оздоровчих закладів з денним перебування, що базуватимуться у ЗОШ № 1, 2, 4 та НВК «Берізка». А також закупити путівки за кошти місцевого бюджету у Закарпаття, включити до планів роботи заходи з еколого-натуралістичного та фізкультурно-спортивного напрямків позашкільної освіти тощо.

Про свою роботу прозвітувало й Бучанське КПГХ «Продсервіс». До його складу входить п’ять шкільних їдалень, по два роздаткові пункти і кафе.

Підприємство забезпечує організацію харчування учнів загальноосвітніх шкіл, гімназії, дитячих садочків, організовує харчування малозабезпечених жителів у кафе «АВС».

Розрахунок вартості послуг з організації харчування дітей у шкільних їдальнях КПГХ «Продсервіс» проводиться на основі приблизного двохтижневого циклічного меню, погодженого з міськвиконкомом і Ірпінською СЕС. Меню складено з урахуванням трьох вікових груп.
Вартість обідів нині складає: 1-4 класи — 7.56 грн.; 6-9 — 8.58; 10-11 — 10.05. Якість сировини, що надходить і наявність сертифікатів відповідності контролює міська СЕС і Київське обласне управління у справах захисту прав споживачів.
газета: №23 "Бучанські новини" від 6 червня 2008р.
  0
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
KoS

OFFline

  • KoS (20)
  • Місцевий
  • 6 червня 2008 15:01
Виведення Бучанського КЖЕПу з кризового стану


судячи з того наскільки швидко будуються будинки начальників "ЖеКу", то він просто процвітає...)) winked

0
Турист

OFFline

  • Турист (13)
  • Місцевий
  • 8 червня 2008 18:45
Чому тарифи на комун. послуги в Бучі вищі за Київські?

0
KoS

OFFline

  • KoS (20)
  • Місцевий
  • 9 червня 2008 09:55
Чому тарифи на комун. послуги в Бучі вищі за Київські?

томущо потрібно будувати будинки начальникам жеку!!!
А коштує це недешево! fellow

0