» » «Eclipse працює над дебютним альбомом і не тільки»

«Eclipse працює над дебютним альбомом і не тільки»

Призупинення концертної діяльності гурту «Eclipse» пояснюється створенням нового матеріалу. Гурт активно працює над аранжуванням нових пісень та приступає до запису своїх творів. Вже згодом можливо буде скачати декілька композицій з улюбленого всіми нами інтеренет-ресурсу - www.bucha.com.ua.

За останні декілька місяців гуртом «Eclipse» було створено Молодіжну громадську організацію «Естетичне виховання», на меті якої є пропагування мистецтва. Хто вважає себе талоновитим чи то поетом, письменником, чи то художником, фотографом або ще кимось — пишіть на електронну адресу — listmy^mail.ru. Наша ціль допомагати самореалізовуватись та шукати місце для кроку вперед.


До речі, гурт «Eclipse» шукає в свою команду нову людину, на посаду «інтернет-адміністратор». Вимоги до кандидата:

1) перше и головне - любов до музики гурту "Eclipse, фанатизм і віра у те, що у нас все вийде (без першого пункту фанарь, нічого не буде).
2) друге і не менш важливе - пропеллер в одному місці :) (енегійна, шустра, комунікабельна людина, яка пролізе в будь-яку шпарину).
3)наявність вільного часу, який З РАДІСТЮ буде використано на розвиток і процвітання гурту «Eclipse» , якщо без радості, то знову ж таки - нема сенсу. Будемо раді знайомству!Щодо виступів «Eclipse», то найближчий планується 31 травня, в Київському Національному університеті Т. Шевченка. Корпус між станціями метро Дорогожичі та Лук'янівська, будь-яка маршртка з написом КИМО.

А це фото зроблено на одній із київських студій. З нами в компанії Шон Кар, гурт 'DVS'. Ще його ім’я сласить тим, що він є зятем Тимошенко Юлії Володимирівни wink ))))))


Всім успуху!!!!!
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.