» » Допомога

Допомога

На контролі міських служб сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

21 лютого відділом у справах сім’ї та молоді проведено засідання комісії з питань роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. На обліку міських служб знаходиться 43 такі сім’ї. На засіданні були присутні представники міських служб Бучанської міської ради: відділу освіти (Н. Лисенко, Л. Безсмертна), служби у справах неповнолітніх (Т. Ліхіцька), дитячої поліклініки (В. Дригант.) та Бучанського відділення міліції (О. Білюк).

На порядку денному розглядалися питання щодо міжвідомчої співпраці у роботі з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання допомоги неповнолітнім дітям. Завідувач відділу у справах сім’ї та молоді Н. Калініна акцентувала увагу на питанні надання кваліфікованої допомоги категоріям сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно, наголосила на проблемах, які існують у сім’ях зазначеної категорії. Було розглянуто особові справи 11 сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, у яких виховуються неповнолітні діти.

Після вивчення та обговорення наданих матеріалів — актів обстеження житлово-побутових умов проживання неповнолітніх дітей у сім’ях, комісія визначила 5 сімей, щодо яких існує потреба продовження контролю, надання допомоги: одягу для дітей, канцелярських товарів для школярів, оздоровлення дітей, медичних, юридичних, психологічних консультацій як для батьків, так і дітей.

Відділ у справах сім’ї та молоді
Бучанської міської ради
газета: №9 "Бучанські новини" від 28 лютого 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.