» » » Споживачі області мають право

Споживачі області мають право

Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики Київське обласне управління у справах захисту прав споживачів інформує:
Для забезпечення прав споживачів на належну якість та безпеку продуктів харчування, визначених ст. 42 Кодексу України та Закону України “Про захист прав споживачів”, з метою створення гарантій безпеки для здоров’я людини при придбанні продуктів харчування ДП “Київоблстандартметрологія” та Київське обласне управління у справах захисту прав споживачів організовують роботу по проведенню лабораторних досліджень якості та безпеки продуктів харчування для кожного пересічного громадянина Київського регіону.

Споживачі області мають право при виявленні неякісної, небезпечної та фальсифікованої продукції продовольчої групи товарів звертатися за допомогою до вищезазначених організацій для отримання інформації та можливості проведення лабораторних досліджень вказаних продуктів харчування.

Лабораторні дослідження проводяться в акредитованій лабораторії ДП “Київоблстандартметрологія” за власний рахунок громадян області.

З даного питання просимо Вас звертатися за адресою: м. Біла Церква, вул. Січневий прорив, 84. Тел.: 8-263-4-71-73; 3-25-91.

Київське обласне управління у справах захисту прав споживачів знаходиться за адресою:
м. Київ, вул. Хрещатик, 6.
Тел.: 8(044)-279-92-62; 279-92-63

Тетяна Бенціанова,
начальник управління
газета: №4 "Бучанські новини" від 25 січня 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.