» » » Лист до редакції "Бучанські новини"

Лист до редакції "Бучанські новини"

Коли дійде черга до віддалених мікрорайонів міста?


Розвиток міста Бучі радує всіх нас.
На жаль, у нашому регіоні, Лісовій Бучі, справи далеко не такі радісні.
Вулиці Петровського, Івана Франка, Набережної та провулку Петровського не мають не лише доріг з твердим покриттям, а й водопроводу, каналізації, тепломережі. Мешканці цих вулиць, за поганих погодних умов, дістаються до зупинки приміських електропоїздів по шпалах залізниці, чим ставлять під загрозу своє життя.
У нашому мікрорайоні відсутній дільничний лікар. Інваліди не мають змоги отримати медичну допомогу. Як їм жити далі?
Ми неодноразово зверталися до міської влади за допомогою у вирішенні вказаних проблем. У 2004 році на адресу міської ради було направлено лист-звернення з підписами жителів. У 2005 році, на розширених зборах громадськості, у приміщенні тарного заводу, в присутності чотирьох депутатів Бучанської міської ради було прийняте рішення про покращення благоустрою доріг. Це рішення передане в міську раду. На жаль, справа з місця так і не зрушила.
Маю велику надію, що ваша газета допоможе нам вирішити ці проблеми.

З повагою, голова вуличного комітету,
Микола ЯреськоКОМЕНТАР

Щоб прояснити ситуацію та спробувати відповісти на поставлені в листі запитання наших читачів, ми звернулися до депутата Бучанської міської ради, який обраний і відповідає за округ, де знаходяться вказані вулиці Петровського, Івана Франка, Набережної та провулку Петровського – Миколи Ямненка:
- Перш за все, маємо дякувати за активну позицію громадян. І відразу перейду до відповіді. Стосовно вулиць Набережної та Івана Франка нагадаю, що вони на дві третини заасфальтовані, а решта – чекає завершення проектно-кошторисної процедури. Щодо вулиці та провулку Петровського, можу сказати, що наразі робота по них ведеться, і Управлінням комунального господарства вони включені в пріоритетні завдання на 2008 рік. До речі, тут мова йде й про вулиці Новояблунська, Революції, Пушкінська та Києво-Мироцька, які теж не мають твердого покриття. Також хочу сказати, що перед заасфальтуванням прокладатимуться мережі каналізації, водо- та теплопостачання там, де їх немає.

У 2007 році по вулиці Івана Франка та Новояблунській замінено електромережі, а в 2008 така заміна запланована по вулицях Набережній, Пушкінській, Києво-Мироцькій та частково по Старояблунській.

На завершення скажу, що міська влада послідовно виконує взяті на себе зобов`язання по благоустрою всіх бучанських вулиць. Зрозуміло, що почали із центру й поступово рухаємося по всіх напрямках. Ми робимо все, аби Буча була дійсно європейським містом і його жителі, не залежно від місця проживання чи то в центрі, чи на периферії, мали достойні умови для життя.
газета: №2 "Бучанські новини" від 11 січня 2008р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.