» » » Ірпінське МУ ГУ МНС повідомляє

Ірпінське МУ ГУ МНС повідомляє

З метою забезпечення виконання вимог закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” відділ державного пожежного нагляду Ірпінського міського управління нагадує субєктам господарювання Ірпінського регіону, що відповідно до наказу МНС України № 278 від 11.05.2006 року та наказу МНС України № 579 від 22.08. 2007року власник (орендар) може розпочати господарську діяльність за декларативним принципом у разі укладення договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди в разі:
- якщо не змінюється функціональне призначення об’єктів та орендованих приміщень і не проводиться їх перепланування (крім потенційно небезпечних об’єктів); - якщо об’єкти не належать до вибухопожежонебезпечних та об’єктів з масовим перебуванням людей і не розміщуються на території або всередині зазначених об’єктів.

Декларація відповідності об’єкта (об’єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки подається до органу державного пожежного нагляду не пізніше ніж за 10 днів до початку господарської діяльності за формою встановленого зразка.

Дозвіл на початок роботи не оформлюється:
- у разі прийняття в експлуатацію обєктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту державною комісією, утвореною в установленому порядку;
- на орендовані торгівельні місця, кіоски та контейнери, якщо вони розміщені на ринках відповідно до схеми, що в установленому порядку погоджена з органами державного пожежного нагляду.

Підставою для видачі дозволу є висновок, що оформляється за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, обєкта чи приміщення, що проводиться органом державного пожежного нагляду або іншою юридичною (фізичною) особою, яка одержала ліцензію на проведення такої оцінки (експертизи).

Дозвіл видається, коли немає фактів порушення правил пожежної безпеки.

У разі виявлення фактів порушення правил пожежної безпеки, крім тих, що можуть призвести до виникнення пожежі або перешкод при її гасінні та евакуації людей, дозвіл видається за умови подання субєктом господарської діяльності:
Договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди на період до усунення порушень правил пожежної безпеки;
Плану заходів щодо усунення таких порушень з конкретними термінами виконання

Здійснити реєстрацію декларації та подати документи для отримання дозволу на початок роботи, та отримати більш детальну інформацію можливо за адресою: м. Ірпінь, вул.. Н.Рибака, 2-а у вівторок та четвер з 9-00 до 12-00, а також в приміщенні Ірпінського виконкому кімната № 2 щопонеділка з 10-00 до 13-00.

Ю. Бархоленко ,
інспектор Ірпінського МУ
газета: №2 "Бучанські новини" від 11 січня 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.