» » » "Святий Миколай" відвідав багатодітні родини області

"Святий Миколай" відвідав багатодітні родини області

З 17 по 21 грудня стартувала традиційна благодійна акція, започаткована Київською обласною держадміністрацією, “З любов’ю до дітей”. Протягом п’яти днів представники обласної та місцевої служби в справах неповнолітніх, на святково прикрашених автобусах, виїжджали в усі куточки Київщини, щоб у День Святого Миколая зробити дітям подарунки. Вони відвідували багатодітні сім’ї, центри соціально-психологічної реабілітації дітей, обласні притулки для неповнолітніх, дитячі будинки, інтернати та інші заклади, у яких виховується малеча.

18 грудня “Святий Миколай” завітав у гості й до бучанської багатодітної родини Коркачів, що мешкає на Склозаводській. Сім’я виховує дев’ятеро власних дітей, семеро з яких – неповнолітні. І, що головне, робить це з любов’ю, теплотою та увагою. “Велика родина – то щастя”, – кажуть щасливі батьки, з ніжністю пригортаючи до себе фігурки синів і дочок.

Спеціаліст служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації Людмила Тащева та начальник Бучанської служби у справах неповнолітніх Світлана Архипенко привітали родину зі святом, побажали здоров’я, миру, добробуту й вручили подарунки – солодощі й пилосос від Київської адміністрації та годинник і яскраві календарі від Бучанської міськради.

Проведення подібних заходів – справа соціально значима й потрібна, адже коли ще відбуватися дивам, як не напередодні свята! Проявлена увага та любов до дітей – найменше, що ми в силах зробити для підростаючого покоління. Бачачи добро, вони й самі в майбутньому будуть жити цими цінностями. А це – найголовніше.

2008 рік оголошений Президентом України Віктором Ющенком роком усиновлення, опікунства над дітьми, піклування. Посилює свою роботу в цьому напрямку й Бучанська служба в справах неповнолітніх. Уже розроблена низка заходів по Програмі подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, що проводитимуться в наступному році. Зокрема, в квітні-травні буде проведене свято до Дня матері та до Дня сім’ї, у червні-липні – до Дня захисту дітей, червні-липні – вітання випускників школи-інтернату, серпень-вересень – День знань.

У жовтні діти братимуть участь в обласній програмі “Підліток і право”. А у грудні зможуть відвідувати Новорічні свята.Загальні витрати на ці потреби становлять 20 тис. грн.
газета: №50 "Бучанські новини" від 21 грудня 2007р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.