» » Буча : Про легалізацію та державну реєстрацію громадської організації інвалідів

Буча : Про легалізацію та державну реєстрацію громадської організації інвалідів

Про легалізацію та державну реєстрацію громадської організації інвалідів «Центр соціальної адаптації і трудової реабілітації інвалідів».

Рішенням Бучанської міської ради від 16 жовтня 2007 року №439 легалізовано діяльність громадської організації інвалідів «Центр соціальної адаптації і трудової реабілітації інвалідів».

Метою діяльності Центру є задоволення і захист законних трудових, соціальних, економічних, правових та інших інтересів інвалідів, які увійшли до складу членів зазначеної громадської організації. Зокрема, шляхом: привернення уваги суспільства до проблем інвалідів та їх родин, сприяння широкій участі інвалідів – членів організації в суспільному житті, надання допомоги у вирішенні їх соціальних і побутових питань; сприяння інвалідам-членам організації в реалізації встановлених законодавством України пільг; працевлаштування інвалідів на роботу на підприємства організації, в тому числі за рахунок створення для цієї мети додаткових або спеціальних робочих місць; організації виробничого і професійного навчання інвалідів-членів організації і сприяння їм у підвищені своєї кваліфікації; розробки та втілення проектів, спрямованих на застосування сучасних прогресивних методів соціальної адаптації та трудової реабілітації інвалідів.
Ідентифікаційний код Громадської організації інвалідів «Центр соціальної адаптації і трудової реабілітації інвалідів: 35095735.
Свідоцтво про державну реєстрацію Серія А01 №224069 від 31.10.2007р.

Громадяни, які мають інвалідність, запрошуються до участі у діяльності Центру.

Телефони для довідок: (297) 29-608, (297) 25-097.
газета: №45 "Бучанські новини" від 16 листопада 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.