Вступ до вищих навчальних закладів - тільки через зовнішнє незалежне оцінювання » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » Вступ до вищих навчальних закладів - тільки через зовнішнє незалежне оцінювання

Вступ до вищих навчальних закладів - тільки через зовнішнє незалежне оцінювання

З 1 листопада 2007 року розпочалася реєстрація учасників тестування, які планують у 2008 році вступати до ВНЗ. Для майбутнього абітурієнта зареєструватися - це те саме, що подати документи у ВНЗ: вчасно не подав - не вступаєш.

Головною метою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2008 року є об'єктивне та неупереджене оцінювання навчальних досягнень випускників, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів.

Учасниками тестування можуть бути громадяни України, інших держав, особи без громадянства, які зареєструвалися для проходження тестування в пунктах реєстрації з 1 листопада 2007 року по 20 лютого 2008 року.

Право на проходження незалежного оцінювання мають учні (студенти) випускних класів (курсів) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які планують у 2008 році вступати до ВНЗ; випускники минулих років, які мають повну загальну середню освіту та планують вступати у 2008 році до ВНЗ.

Тестування буде проводитися з предмет: українська мова та літерату¬ра (обов'язково), зарубіжна література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, фізика, хімія, географія, основи економіки та основи правознавства.

Учасники тестування мають право на вибір мови для складання тестів (за винятком тесту з української мови та літератури) із пропонованого переліку мов: ук¬раїнська, російська, молдовська, кримськотатарська, угорська, польська, румунська.

До початку реєстрації потрібно: визначитись із ВНЗ (факультетом, спеціальністю), де Ви бажаєте навчатися (це дасть Вам можливість обрати предмети, з яких потрібно пройти тестування); зареєструватися для участі в ЗНО з 1 листопада 2007 року по 20 лютого 2008 року; отримати за місцем реєстрації запрошення на ЗНО, де буде вказано Ваш пункт тестування.

Випускники шкіл та учні ПТУ 2008 року реєструються за місцем їх навчання. Випускники попередніх років, студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації реєструються за місцем їх проживання в єдиних пунктах, яких у Києві три:
- СШ № 328, пр-т Героїв Сталінграда, 47, тел.: 411-03-03, 411-09-72.
- Національний транспортний університет, Міжнародний освітянський центр інформаційних технологій НТУ, вул. Суворова, 1, тел.: (044)223-20-43.
- Київський національний торговельно-економічний університет, Центр незалежного оцінювання знань інституту молоді "Інтелект", вул. Кіото, 19, тел.: (044)513-22-02, (044)513-07-77, (044)513-84-36.

Для реєстрації випускник має подати такі документи:
заяву встановленої форми;
паспорт (для осіб, яким на момент закінчення реєстрації не виповнилося 16 років - свідоцтво про народження);
документ про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
довідку з місця навчання (для учнів професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації).

Уже зареєструвавшись, можна поміняти список предметів до 20 лютого. Для цього треба звернутися до пункту попередньої реєстрації, надавши паспорт та другий примірник заяви-реєстраційної картки.

Після 25 числа кожного місяця учасники тестування, що зареєструвалися, можуть перевірити інформацію про себе на сайті Українського центру оцінювання якості освіти : www.testportal.com.ua.


Додаткова інформація за телефоном у Києві: (044) 360-70-04, (044)361-42-17


опубліковано в газеті "МЕТРО" №103 від 12 листопада 2007року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.