» » Гурт "Еclipse" — Нові імена Київщини

Гурт "Еclipse" — Нові імена Київщини

21, 22 та 23 вересня у місті Богуслав пройшов фестиваль естрадних виконавців — “Київщина молода — нові імена”! Цього року Бучу представляв гурт “Екліпс”, який виборов ІІ місце у номінації “Рок-гурт”.
“БН” зустрілися гітаристом гурту з Русланом Лексіковим.

— Розкажи трохи про фестиваль!
— «Київщина молода – нові імена» - це обласний фестиваль молодих естрадних виконавців, організований за бюджетні кошти. Які б складні часи зараз не переживала Україна, а все ж таки культурний прошарок підтримується завдяки ініціативним діячам культури, які ініціюють необхідність проведення подібних заходів. У цьому році фестиваль був проведений у м. Богуслав, на якому були представлені поп, рок-номінації, розмовний жанр та змагання танцювальних колективів.

Хочу зазначити, що захід пройшов на належному рівні: всіх конкурсантів розселили на базі відпочинку за містом у лісовій місцевості, постійно курсував автобус, який возив усіх з бази до головної сцени дійства та на смачні обіди. Всі учасники були розділені на групи, за якою був закріплений працівник фестивалю – «менеджер», який піклувався про те, щоб все всім подобалось. Ми, чесно кажучи, були вражені таким рівнем організації.

— Яким вітром вас занесло на “Київщину молоду”?
— Молоді, талановиті люди мали змогу представити свої таланти, подавши заявку до відділу культури, відповідно до того місця проживання, який, в свою чергу, потім відправляє цю інформацію в оргкомітет фестивалю.
Гуртові «Eclipse» люб’язно запропонував взяти участь у заході Бучанський відділ культури на чолі з Лідією Михайлівною Симончук, за що ми висловлюємо велику подяку.

— До від’їзду якось готувалися, репетирували?
— Напередодні фестивалю гурт займався студійною робою. Попередній наш виступ відбувся ще в липні на фестивалі «Фортеця» в м. Білгород-Дністровський, після якого ми засіли в студії. Було записано два нових твори, на мій погляд, професійної якості. Ми почали працювати з новим звукорежисером Олексієм Шманьовим (до речі - фронтменом досить відомого гурту «Н.Три»), яким ми дуже задоволені.

— Які пісні обрали для виступу? Чому саме їх? З яким настроєм їхали?
— Для фестивалю наш гурт обрав новоспечені твори — “Маріонетка” та “Я мрію”. Саме з цими піснями ми й стали лауреатами II премії. Особливо готуватись необхідності не було, тому що представлені твори ми грали та опрацьовували на протязі майже двох місяців. Основний акцент підготовки був зроблений на психологічний рівень. Ми впевнено їхали за перемогою.

— Вам сподобався Богуслав? Ваші враження від міста...
— Богуслав – місто зі слабо розвиненою інфраструктурою. Мабуть це залежить від відстані до столиці. Київські інвестиції розхоплюють ще раніше, ніж вони доходять до Богуславської мерії. Та все ж таки нам було приємно там знаходитись – чудова природа, не пригнічена залізобетонними конструкціями, річка, яка протікає в самому центрі міста поміж природних кам’яних утворень, створює щось на зразок карпатських краєвидів. Усе це дуже спонукає до гарного настрою. Та й сам фестиваль додав фарб та видовищ до тихого спокійного міста. Він створив святкову атмосферу, яку, думаю, ще довго будуть згадувати місцеві жителі.

— Як публіка вас приймала?
— Публіка сприймала нас досить жваво. Ще на конкурсній програмі ми зрозуміли, що подобаємося людям, судячи з їх поведінки та блиску в очах. Для нас це, зрозуміло, дуже приємно. Одразу після виступу до нас підійшли організатори з приємними враженнями та запропонували нам співпрацю, яка поки що буде в секреті.

— Розкажи трохи про журі фестивалю. Хто зайняв перше місце?
— Серед членів журі були такі вагомі люди як Генадій Татарченко – відомий український композитор, який пише музику багатьом українським поп виконавцям, співачка Астрая, співак та композитор Олекса Берест, викладачі Київського училища культури. Головою журі став видатний діяч культури та мистецтв України Микола Михайлович Красницький.

Перше місце журі присудило хлопцям із Березані (у них довга англійська назва, яку я не запам’ятав). Не можу сказати, що вони погано грали – все було чудово. Хлопаки збацали дві композиції, в яких ніхто не співав ( група не має вокаліста). Музика була зіграна професійно, стиль – щось на зразок Dream Theater. Було видно, що музиканти тягнуться до віртуозного звучання інструментів. До речі, вчаться вони в Київському училищі культури.
Цікавим виявився той факт, що на гала концерті по сценарію повинні виступати два колективи, один з яких — гості фестивалю – гурт «Метрополітен» з Донбасу (до речі, їх виступ мені дуже сподобався), а другий - переможці. І як не дивно, запросили грати не «перше місце», а саме гурт «Eclipse». Тож, мабуть, ми все таки перемогли.

— З кимось познайомилися під час фестивалю?
— Розповідаючи про минулі наші поїздки на фестивалі та всілякі концерти я неодноразово підкреслював, що саме головне в усьому цьому – це спілкування та знайомство з багатьма цікавими творчими людьми. Саме в таких місцях зосереджується велика кількість творчої молоді, яка являє собою велику силу та майбутнє України. Приємне відчуття, скажу відверто.

Кожен раз приїжджаючи додому відкриваю свій каталог контактів з різних подій, і з почуттям особливого задоволення додаю туди нові імена, та сподіваюсь, що це тільки початок.
опубліковано в газеті №38 "Бучанські новини" від 28 вересня 2007р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
actress

OFFline

  • actress (1)
  • Місцевий
  • 5 жовтня 2007 21:47
веу..
що хочу сказати - Крутий у вас в Бучі гурт!!!
можете ними пишатися!!!вони були кращі на фестивалі!!!
пісня "Божевільна"(якщо не помиляюсь) мене вразила на повал!!!
та й в житті клёві учасники!
так тримати..і думаю ще зустрінемось.

пи.си.Ведуча фестивалю в Богуславі

0