» » Чергова сесія Бучанської міської ради

Чергова сесія Бучанської міської ради

Чергова сесія Бучанської міської ради: питання №1 — підготовка до нового опалювального сезону.

Чергова сесія Бучанської міської ради20 вересня, у Центральному Будинку культури проходила чергова сесія Бучанської міської ради.
Відкрив сесію Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Важливість питань, що були винесені на порядок денний, я думаю, коментарів не потребує(порядок денний чергової сесії читайте у “БН” № 35). Проте, враховуючи актуальність, хотілося б окремо виділити блок питань, стосовно звіту керівників підприємств, що надають комунальні послуги населенню. Не за горами опалювальний сезон. Вцілому, прослухавши ці звіти інформація була взята до уваги і, нібито, хвилюватися причин нема.

Ремонти будинків та внутрішньобудинкових мереж або закінчені, або на завершальній стадії, а тепло та гаряча вода мають безперебійно постачатися користувачам.

Прокоментувати ці питання ми запросили найактивнішого учасника дискусій на сесії, депутата Бучанської міської ради V скликання Івана Лисенка:
— Дійсно, питання щодо наступного опалювального сезону — це найбільша проблема, яка має хвилювати нас сьогодні. Всі ми розуміємо наскільки важко працювати із вже старими, давно зношеними системами мереж водо- й теплопостачання, такими ж внутрішньо будинковими мережами, проте зволікати немає часу. І найперше зауваження в мене було до Анатолія Кіфорука, директора “Ірпіньтепломережі”.

У березні 2007 року, на ділянці тепломережі, біля будинку по вулиці Островського, 34 сталася аварія. Як депутат, який представляє інтереси даного округу, я неодноразово звертався з офіційними листами, зверненнями, навіть депутатськими запитами до Анатолія Миколайовича, аби були вжиті необхідні заходи щодо усунення аварії. З березня цього року, я, разом з активними мешканцями будинку, багато разів особисто відвідували керівника “Ірпіньтепломережі”, намагаючись почути бодай яку-небудь обґрунтовану відповідь по нашій проблемі. На офіційні звернення ми отримували лише відписки, а в усній формі нас запевняли, що йде активна співпраця з Бучанською міською радою і вже найближчим часом аварія та її наслідки будуть ліквідовані.

Час іде, невдовзі опалювальний сезон, а зрушень по даному конкретному питанню немає до сих пір. Лише після особистого втручання Бучанського міського голови, коли труби вже закуплено та визначені терміни ремонту аварійної ділянки теплотраси, мешканці змогли заспокоїтися й не хвилюватися, що в квартирах буде тепло в наступному сезоні. Також ми сподіваємося отримати в цей будинок і гарячу воду, яка останній раз була в кранах на початку 2007 року.
Коментуючи звіти керівників комунальних підприємств, також окремо хотілося б згадати про те, що декілька разів депутатами міської ради було ініційоване питання щодо присутності на наших сесіях, особливо коли мова йде про звітування, особисто директорів цих підприємств. Дещо не зрозумілою є позиція керівника Бучанського КЖЕПу Василя Гетьманенка. За всю каденцію депутатів Бучанської міської ради V скликання, Василь Андрійович лише одного разу прозвітував про свою роботу. Можливо в силу своєї зайнятості він не відвідує сесійну залу, можливо існують ще якісь причини, та все ж, напередодні осінньо-зимового періоду, хотілося б заслухати безпосередньо керівника, а не заступників чи головних інженерів.

Наостанок, користуючись нагодою, хочу привітати всіх бучанців та гостей міста з наступаючим святом Дня Бучі. Це перша річниця міста обласного значення. Ми тільки починаємо історичний відлік у новому статусі. Мені дуже приємно, що я особисто беру участь у цьому процесі. Я вітаю працівників виконавчого комітету міської ради, працівників комунальних підприємств, депутатський корпус зі Святом міста. Бажаю всім гарного настрою в цей день. Нехай нам щастить, нехай місто росте, розвивається і перетворюється!
газета: №38 "Бучанські новини" від 28 вересня 2007р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.