Залишилися без води

Заяви «Ірпіньводоканалу» про відключення боржників від послуг водопостачання та водовідведення не були голослівними.

В цьому жителі Приірпіння мали змогу переконатися протягом минулих вихідних. З 8 по 10 вересня полтавські бригади курсували регіоном і за несплату – перекривали надходження води до окремо взятих квартир. У Бучі такою діяльністю були охоплені мікрорайони Мельники, центр (вул. Енергетиків, вул. Нове Шосе), Тарасівська та Склозаводська.

Приблизно за два-три тижні до цього, представники «Ірпіньводоканалу» провели широку кампанію по попередженню населення, в численних оголошеннях зверталися з проханням сплатити борг до 7 вересня. Метод виявився дієвим. Дехто вносив суми, що сягали 5 тисяч гривень. Ішли назустріч і тим, хто в силу обставин не міг відразу все сплатити, але зобов’язався зробити це протягом певного часу. З такими громадянами вкладали договір.

За наданою інформацією, в листопаді представники «Полтавводоканалу» знову будуть працювати в Ірпінському регіоні. На це є рішення Ірпінського виконкому.

То ж, якщо деяких боржників неприємна процедура цього разу оминула, то наступного – відмахнутися від проблеми навряд чи вдасться.
Дану ситуацію коментує начальник «Ірпіньводоканалу» Олександр Калашніков:
— Кошти від сплати підуть на розвиток галузі. Адже сьогоднішні борги – це ті гроші, які повною мірою не вкладені в господарство. Тепер уже може йти мова про заміну насосів, труб тощо. А це – і новий рівень надання послуг, і краща якість води.
газета: №36 "Бучанські новини" від 14 вересня 2007р.
Людмила Гладська
водопостачання водоканал ОСББ Тарасовский
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
tranz

OFFline

  • tranz (23)
  • Місцевий
  • 15 вересня 2007 20:30
Це просто жах!!!
Я щомісячно сплачую ВСІ комунальні послуги В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ, а ці "ПРЕДСТАВНИКИ" відключили ВЕСЬ наш будинок, замість того, щоб відключати лише квартири неплатників...
Крім того відключили без найменшого попередження на дві доби!!!

Виникає питання до «Ірпіньводоканалу» : За, що платити? Мабуть це називається: "ВЧАСНО" наданими послугами водопостачання!

0